İyilik Dizisini “Yabancı Damat” Kurtaracak! Özgür Çevik Bombası Heyecanı Arttırdı! Özgür Çevik Kimdir?


Başarılı yakışıklı Özgür Çevik, bir süredir televizyon dizilerinde yer almıyordu ama dönüşü muhteşem oluyor.

2004 Yılındaki Akademi Türkiye yarışmasındaki başarı sonrası asıl şöhretini ise hemen ardından yayınlanan Yabancı Damat dizisi ile yakalayan yakışıklı oyuncu Özgür Çevik, en son 2019 yılında Canevim isimli yapımla Atv ekranında izleyicilerin karşısına Taylan karakteri ile çıkmıştı.

Çevik daha sonra dijital platformda yayınlanan Yeşilçam dizisinde İzzet karakterini canlandırmış ve başarılı performansı ile yine alkışlanmıştı. Özlenen oyuncunun yeniden televizyon ekranına dönüşü ise Fox TV’nin İyilik isimli dizisiyle gerçekleşti.

Özgür Çevik’i dizide gören hayranları bir hayli şaşırsa da, entrikanın ve aldatma temaları ile Yasak Elma’ya rekabet iddiası ile ekranlara giriş yapan İyilik dizisinin kurtarıcısı olarak görüldü.

Büyük iddiası ardından reytinglerde hüsranla karşılanan ve çok klasik bir konu ile tepki alan İyilik dizisi tüm umudunu şimdiden Özgür Çevik’e bağlamış durumda çünkü çok kötü bir çıkış yaptı.

Bir önceki Canevim dizisinde kötü adım olarak yer alan yakışıklı oyuncunun yeni dizideki rolü ise hayranlarını merak ettirdi.

2004 yılında Yabancı Damat isimli dizideki Niko karakteri ile gönüllere taht kuran Özgür Çevik, bugüne kadar Kiraz Mevisimi, Kırgın Çiçekler gibi akılda kalan yapımlarda da izlediğimiz bir başarılı bir oyuncu.

Şimdi aynı başarıyı İyilik dizisinde de yakalaması bekleniyor.

Gözden kaçırmayın

Ve Aziz Dizisinden Final Açıklaması da Geldi! Dilruba Fişi Çekip Gitti! Senarist Değişikliği Diziyi Bitirdi...

Ve Aziz Dizisinden Final Açıklaması da Geldi! Dilruba Fişi Çekip Gitti! Senarist Değişikliği Diziyi Bitirdi…

Özgür Çevik Kimdir? | Bilgi Birikimi

İsmail Demirci, Hatice Şendil ve Sera Kutlubey’in başrollerinde yer aldığı İyilik dizisi, aldatma ve entrika üzerine kurulmuş ve ilk bölüm reytingleri beklentilerin altında gelmişti.

İyilik dizisinin ikinci bölümünde elde edilecek reyting sonuçları ise merakla bekleniyor.Kaynak