İtiraf Eda Ece’den geldi! Yasak Elma öyle bir final yapacak ki kadro tepetaklak olabilir!


Televizyongazetesi.com/Detay – 5. sezonuyla de büyük beğeni toplayan Yasak Elma dizisinin gelecek sezon da devam edecek olması izleyenleri sevindiriyor. Dizi, ekranın en absürt dizisi olarak herkesin beğenisini kazandı. Med Yapım imzalı Yasak Elma, ilk başladığı günden beri çok değişti. Değişen tek şey hikayesi de değil. Pek çok oyuncu gelip geçti Yasak Elma’dan…

İzleyici, olmaz denilen her şeyi olduran, her bölümde şaşkınlık yaşatan, ‘yok artık!’ dedirten o kadar çok olay izledi ama hala şoklar yaşamaya devam ediyor. Senaryoda izleyicinin tahmin bile edemeyeceği sonlar, olaylar kurgulanırken dizide de sürekli oyuncu değişikliği yaşanıyor.

Başrollerde yer alan Eda Ece ve Şevval Sam ise dizinin demirbaşları adeta! Altıncı sezonda kimin gidip kimin kalacağı herkes için büyük bir merak konusu. Uzun süredir medyanın gündemine bu konu geliyor, kulislerden çıkan pek çok söylenti ortalıkta dolaşıyor.

Eda Ece’nin dışında başka bir oyuncu ile ilgili bir kesinlik de yok neredeyse! Ancak Berk Oktay’ın gideceği çok önceden konuşulmuştu. Biran Damla Yılmaz, bir sonraki sezon öncesi yazın dinleneceğini söylemişti bir röportajında ve bu da 6. sezonda da kalacağına yorulmuştu. Ancak Eda Ece’nin yaptığı açıklama ile kendisinin bile diziden gidebileceğini gösterdi!

Bir süredir Şevval Sam’ın dizide kalıp kalmayacağı konuşuluyor. Sam’ın kendisinin Yasak Elma dizisinde yaşlanmak istemediğini söylemesi, sahneleri özlediğini anlatması ile onun da gitmesine kesin gözüyle bakılıyor. Fakat durum aslında herkes için son derece muallak!

Her fırsatta bir sonraki sezonda kimin gidip kimin kalacağına yapımcı Fatih Aksoy’un karar vereceği söyleniyor. Görünen o ki sezon finali ile birlikte tüm oyuncu kadrosunda büyük değişikliklerin olması söz konusu. Yapımcının sezon finali sonrası, bir sonraki sezon için bambaşka bir karar verme ihtimali, Eda Ece’nin açıklamasıyla ortaya çıkt!

Eda Ece, son bölümün çekimleri devam ederken finalle ilgili öyle bir açıklama yaptı ki artık kendisinin bile garantisinin olmadığını ortaya koydu! Ece, “Bizim son 2 bölümümüz, artık sezon finaline doğru gidiyoruz. Finalimizde biraz daha uzun geçecek. Sürekli sette çalışarak geçiyor. Öyle bir final bölümümüz var ki, kim kalacak, kim gidecek şu anda muamma” diye konuştu.

Bu açıklamadan sonra Yasak Elma dizisinin kadrosunun toptan değişmesi gündeme gelebilir! Bakalım ilerleyen günlerde bu konuyla ilgili başka nasıl gelişmeler yaşanacak? Bekleyip göreceğiz..Kaynak