İsmail Hacıoğlu Mahkum Sonrası Yeni Projede! 49 Filmi Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?


Ekranların son dönem en başarılı dizisi olan Mahkum’da harikalar yaratan İsmail Hacıoğlu, yeni projesiyle de çok konuşulacak.

Fox TV’nin Perşembe akşamları merakla beklenen Mahkum dizisi, konusundan daha çok oyunculuları ile sezonun en başarılı yapımı oldu.

Onur Tuna’nın efsane oyunculuğunun yanı sıra özellikle iki rolde birden parmak ısırtacak performans sağlayan İsmail Hacıoğlu, Mahkum ile oyunculuktaki başarısını bir kez daha kanıtlayarak dizinin de ekranlarında en çok öne çıkan ismi oldu.

Mahkum Barış Kimdir? Savaş Kimdir? Gerçek Adı Ne? İsmail Hacıoğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Hacıoğlu, aslında rol aldığı her yapımda oyunculuğu ile konuşturan bir isimdi ancak Mahkum’da yarattığı karakter ve sergilediği oyunculukla şimdiden oyunculuk tarihine adını adeta altın harflerle yazdırdı.

Dolayısı ile başarılı oyuncunun son dönemde sektördeki en çok teklifi alan isim olduğu da biliniyor. Diğer bir başarılı oyuncu Onur Tuna ile başrolünde oynadıkları Mahkum dizisindeki oyunculuğu ile kariyerinde bambaşka bir sayfa daha açan İsmail Hacıoğlu, yaz sezonunu da çalışarak geçirecek bir isim oldu.

Mahkum 8.bölüm fragmanı: Barış, çok konuşulan hamlelerine bir yenisini daha ekledi! Otomobilde... - Haber 7 MEDYA

Mahkum dizisinin ikinci sezonda da devam edeceği bilinirken 2 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak sezon finalinin ardından İsmail Hacıoğlu da yeni projesi için hazırlığa başlayacak.

Başarılı oyuncu, “49” isimli bir sinema filminde rol alacak. Hatay sınırında çekileceği öğrenilen filmde DAEŞ terör örgütünün Musul’u ele geçirmesi sonrasında Türkiye Musul Başkonsolosluğu’nda bulunan 49 kişinin rehin alınması olayı anlatılacak.

Bu nedenle Hatay sınırında çekilecek filmde gerçek bir hikayeye dayanan ve aksiyonu yüksek hikayede İsmail Hacıoğlu, Saadet Işıl Aksoy, Kerem Alışık ve Doğukan Polat ile birlikte kamera karşısına geçiyorlar.

49 isimli sinema filmi gerçek bir hikayeden uyarlanması ve Türkiye’nin rehin alınma olayı sırasında arka planda neler yaptığını anlatması bakımında çok önemli bir yapım olarak şimdiden merakla bekleniyor.

Hakan İnan’ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmin hikayesi 2014 yılında yaşanan acı dolu olayların yeniden hatırlanmasına da neden olacak.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma'nın Ender'i Yeni Dizide! Şevval Sam Meryem Uzer'li "Zu" Dizisinde Yerini Aldı! Zu'nun Konusu Ne?

Yasak Elma’nın Ender’i Yeni Dizide! Şevval Sam Meryem Uzer’li “Zu” Dizisinde Yerini Aldı! Zu’nun Konusu Ne?Kaynak