İsimsizler dizisiyle parlayan Uğur Güneş, bu sefer Al Sancak projesiyle kariyerinin zirvesine çıktı


İsimsizler adıyla bir dönem ekranlarda yer alan dizinin başrolünde Uğur Güneş yer almıştı. Geniş bir hayran kitlesinin takip ettiği bir ajan hikayesi olan dizi uzun süreli olmadı ama Uğur Güneş ismini de izleyiciler bir kenara not etmişti.

2013 yılından bu yana setlerde yer alan oyuncu, Diriliş Ertuğrul dizisindeki Tuğtekin karakteri ile de akıllarda kaldı. Ancak oyuncunun kariyerindeki en belirgin rol Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Yılmaz karakteri oldu.

Geçen sezon da Kanunsuz Topraklar dizisiyle ekranda izlediğimiz Uğur Güneş, şimdiye kadar hep akıllarda kalan projelerde, etkili rollerle kendisini gösterdi.

Al Sancak isimli yeni TRT1 dizisi ise oyuncunun kariyer yolculuğunda en büyük katkıyı yapacak projelerden birisi olarak gözüküyor.

Türk askerinin kahramanlıklarını anlatan ve milli birlik ile beraberlik duygularını körükleyen Al Sancak dizisinde, bir asker olarak izlediğimiz Uğur Güneş, izleyiciler tarafından bu role çok yakıştırıldı.

Sosyal medyada yapılan yorumlarda hayranları ünlü oyuncunun yürüyüşünden ses tonuna kadar karakterin ruhunu taşıdığını ve ikna kabiliyetinin de çok yüksek olduğunu düşünüyor.

Dizinin hem duygusal hem de aksiyon anlamında çok başarılı sahnelerle ekrana gelmesi, oyuncuların da rollerini inançla canlandırmaları projenin başarısına önemli bir katkı sundu.

Dizi reytinglerde çok iyi sonuçlar alarak birincilikler elde ederken, Uğur Güneş hayranları da her yeni bölümde büyük bir hayranlıkla oyuncuyu izliyor ve sosyal medyada da övgülerde bulunan paylaşımlar yapıyor.Kaynak