İnci Taneleri dizisi hem hikayesi hem de çift haneye çıkan reytingleri ile göz kamaştırıyor!

[ad_1]

Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı dizi İnci Taneleri ikinci bölümü ile ekrana geldi. Yayınlanan birinci bölümüyle gerek reytinglerde gerekse sosyal medyada rekor bir başlangıca imza atan dizinin ikinci bölümü de izleyiciden tam not aldı.

İnci Taneleri yine dopdolu bir bölüm ile izleyici karşısına çıktı. Heyecan ve tansiyonun bir an olsun düşmediği bölüm eğlenceli sahneleri ile de çok beğenildi. Azem’in hem Dilber ve hem de öğrencisi Ayça ile arasında geçen “dil bilgisi” diyalogları bölümün ses getiren sahneleri arasında yer aldı.

Azem’in Dilber’i “Lağzım değil o Lazım.” şeklinde düzelttiği sahnelerin yanı sıra; Ayça ile arasında geçen dil bilgisi konuşmaları izleyici tarafından çok sevildi. Eğlence, aksiyon ve dramın harmanlandığı bölüm sosyal medyada listelerinin üst sıralarında yer aldı.

İnci Taneleri dizisi hem hikayesi hem de çift haneye çıkan reytingleri ile göz kamaştırıyor! 7

İnci Taneleri ikinci bölümü ile de hem sosyal medya hem de reyting listelerinin zirvesine oturdu. Çarpıcı diyalogları, şarkıları, dans sahneleri ve sinema filmi tadındaki çekimleri ile gece boyunca sosyal medyanın gündemine oturan İnci Taneleri, günün en çok izlenen dizisi olarak zirvede yer aldı.

Tüm izleyici gruplarında reytinglerini artıran ve tüm gruplarda çift haneli reytinglere ulaşabilen tek dizi olan İnci Taneleri, müthiş bir sıçrama yapmış durumda.

Yılmaz Erdoğan’ın yıllar sonra yeniden ekranlara bu şekilde çok güçlü bir hikaye ile dönmesi hayranlarını memnun etti.

Dizinin tüm kişiler, AB ve ABC1 gruplarında da reytinglerinin çift haneli oranlarda gelmesi bu sezonun sürprizi olduğunu gösteriyor. Kızılcık Şerbeti dizisi AB ve ABC1 gruplarında çift haneli oranları yakalayabiliyor.

Bu durum da gösteriyor ki İnci Taneleri dizisi şu anda ekrandaki en iyi reytingleri alan yapım konumunda bulunuyor.

İnci Taneleri’nin yayınlanan ikinci bölümüne Dilber’in yeni dansı damga vurdu. Sincanlı Erkal’ın “Kim geliyor? Dilber geliyor?” anonsuyla sahneye çıkan Dilber’in dansı sosyal medyada çok konuşuldu. “Ben yola gelmem, yol bana gelsin.” sözleri eşliğinde, beyaz elbisesi ve kırmızı ayakkabıları ile dans eden Dilber bir kez daha göz doldurdu.

YENİ KARAKTERLER, YENİ HİKAYELER…

Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’nin ikinci bölümünde Azem, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışırken her fırsatta çocuklarına dair bir ipucu peşinde koştu. Bir yanda Piraye’nin kızı ile iletişiminin gelişmesine yardımcı olan Azem; diğer yanda Dilber’e desteğini esirgemedi ve yanında oldu. Dizinin yeni bölümünde ilk kez izleyici karşısına çıkan Cihan (Kubilay Aka) ve Nusret’in (Rıza Kocaoğlu) hikayelerinin nasıl gelişeceği ise büyük merak konusu oldu.

İnci Taneleri’nin ikinci bölümünde Azem ve Zahir arasındaki hesaplaşma tüm hızıyla devam etti. Azem, Zahir ve adamları tarafından saldırıya uğramasından sonra soluğu Kasım’ın yanında aldı. Dostu Azem’i yalnız bırakmak istemeyen Kasım ona “Bizim yüreğimizin gramajı her daim aynı kilodadır.” dedi. Azem ise “Teşekkürler Kurtlar Vadisi” diyerek cevap verdi. İkili arasında geçen bu konuşma İnci Taneleri Kurtlar Vadisi’ne selam çaktı olarak konuşuldu.

İNCİ TANELERİ’NDEN DUYGULANDIRAN FİNAL…

İnci Taneleri bölüm finaliyle de izleyicinin yüreğine dokundu. Azem, çocuklarını bulmak için şimdilerde Emniyet Müdürü olan Erman adlı bir öğrencisini ziyaret etmek istedi. Başlarda alacağı tepkiden çekinse de Emniyet Müdürlüğü’nün yolunu tutan Azem, öğrencisi tarafından gözyaşları ile karşılandı. Bir öğretmen ve öğrencisinin yıllar sonra buluşmasının ekrana geldiği sahneler seyircilerin kalbine dokundu. Hulusi Gökmeşe’nin, “Gördün mü yıllar geçmiş” parçası eşliğinde final yapan bölümde Azem, “Her seferinde bir kez daha yüzleşmeniz gerekir gerçekle” diyerek otele geri döndü. Azem’in otele geri dönmesi ile nelerin yaşanacağı üçüncü bölümde belli olacak.

“Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” yeni bölümleri ile her perşembe akşamı Kanal D’de yayınlanacak.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

[ad_2]

Kaynak