İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay’ın yeni dizisi Kuş Uçuşu’nda etkileyici fragmanı heyecan yarattı!


Çekimleri geçtiğimiz sene yapılan Ay Yapım’ın Netflix için yapımını üstlendiği “Kuş Uçuşu” dizisinin yayın tarihi geçtiğimiz günlerde belli oldu. Yıllar sonra İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay ikilisini başrolde buluşturan, ilk sezonu 3 Haziran’da yayınlanacak dizinin heyecanla beklenen ilk fragmanı geldi.

Yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in yaptığı, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı Kuş Uçuşu dizisinin ilk tanıtımı Nejat İşler’in hikaye anlatımıyla başlıyor.

“Bu bir av ve avcı hikayesidir. Ormanda izlenen bir aslan ve yüksekten uçan avcı bir kuşun hikayesi. O aslandır, ormanın hakimi, gücün tek sahibidir. Bir kuş tarafından öldürüleceğini düşünmez bile, zirvededir. Zirvede olmak da görüş alanını zayıflatır.”

Miray Daner, İrem Sak, Defne Kayalar, Enver Ceylan’ın da kadrosunda yer aldığı dizinin hikayesi bir televizyon kanalında geçiyor. Kuşak çatışmasının etkileyici bir dille anlatıldığı dizide, İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay iki eski sevgiliyi canlandırıyor. Miray Daner ise kanala yeni giren ve kendisini ispatlamaya çalışan genç bir karaktere hayat veriyor.

Dizide Birce Akalay “Lale”, İbrahim Çelikkol “Kenan”, Miray Daner “Aslı”, İrem Sak ise “Müge”, Burak Yamantürk de “Selim” karakterlerini canlandırıyor.

Netflix`in merakla beklenen yerli yapımlarından #KuşUçuşu dizisinin ilk sezonu 3 Haziran`da yayınlanacak.Kaynak