Hem reyting sorunu hem talihsizlik, Kara Tahta dizisinde olumsuzluklara rağmen umut ışığı var!


TRT1 ekranında izleyicilerle Çarşamba akşamları buluşmakta olan Kara Tahta dizisinin ilk 4 bölümü yayınlandı. Ancak şimdiye kadar ekrana gelen bu bölümlerde reytingler beklenildiği gibi gelmedi. Ortalama oranların bile altında gerçekleşen reyting sonuçları diziyi beğenenlerin canını sıkmaya devam ediyor.

Ancak dizinin hayranları iyi biliyor ki, kamu yayıncısı TRT1 öyle kolay kolay Kara Tahta’yı özel kanallar gibi harcamaz. Furkan Andıç, Miray Daner ve Cengiz Bozkurt’un başrollerinde yer aldığı dizi zorunlu ara verdi. Hem bayram arası hem de Furkan Andıç’ın yaşadığı talihsizlik son çekimlerin durmasına neden oldu…

Sette ayağından sakatlanan ve menisküs ameliyatı geçiren Furkan Andıç hayranlarını da bir hayli üzdü. Kara Tahta dizisinde yaşanan reyting beklentilerinin gerçekleşmemesi ve başrol oyuncusu Furkan Andıç’ın ciddi bir sakatlık geçirmesi olayları talihsizlik olarak değerlendiriliyor.

Furkan Andıç, geçtiğimiz gün İstanbul’daki bir hastanede ameliyat oldu ve evinde dinleniyor. Oyuncunun ne kadar süre istirahat edeceği bilinmiyor ama dizi ekibinin de yeniden çekimlere başlamak için gün saydığı biliniyor.

Edirne’de çekimleri yapılan Kara Tahta dizisinde yapımcı, Furkan Andıç’ın sakatlanması sonrasında 10 günlük ara vermişti. Ancak oyuncunun menisküs ameliyatı sonrası sete dönmesi daha uzun zaman da alabilir.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen dizinin hayranlar ise merak ve heyecan ile 11 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 5. yeni bölümü bekliyor.

Furkan Andıç’ın sakatlanmasından önce çekimlerin tamamlandığı ve TRT1’in bu hafta dizi hazır olmasına rağmen, bayram nedeniyle izleyici ilgisinin düşük olacağı için yayınlamak istemediği de anlaşılıyor.

Dizinin sadık izleyicileri hikaye açıldıkça daha da çok bağlandıklarını belirten yorumlar paylaşıyor. Bu yorumlar aslında talihsizlikler arasında umut veren gelişmeler olarak değerlendirilebilir.

Youtube ortamında yayınlanan fragmana yapılan yorumlar, birçok izleyicinin büyük heyecanla yeni bölümü beklediğini gösteriyor.

Bir izleyici, “Harika bir dizi olma yolunda ilerleyen Kara Tahta, her geçen gün sır perdeleri kalkmaya başlayınca, seyrine doyum olmayacak bir dizi olacak” diyerek umutlu bir mesaj paylaştı.

Bu düşüncede olan birçok dizi hayranı da benzer yorumlarda bulunuyor. Furkan Andıç ile Miray Daner ikilisinin de dizinin izleyicilerinden geçer not aldığını ve bu ikiliye olan hayranlığın da giderek attığını sosyal medya yorumlarından görebilirsiniz.

İşte Kara Tahta dizisinin 11 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan 5. yeni bölümünden 2. fragman:Kaynak