Hem acımasız hem hastalıklı bir ruh! Bahar Şahin şovu, Zalim İstanbul’dan bile daha sert olacak!

[ad_1]

Gülümse Kaderine dizisinde Bahar Şahin şov daha yeni başladı, Zalim İstanbul performansının bir benzeri geliyor! Kanal D ekranında yayınlanan Zalim İstanbul dizisindeki Ceren karakteri ile büyük başarı kazanan ve geniş bir hayran kitlesinden destek gören Bahar Şahin, yine çok etkili bir rolle ekranlarda yer almaya başladı.

Gülümse Kaderine isimli Fox TV dizisinde Eda karakterini canlandıran oyuncu, yeni bir şova hazırlanıyor… Dizinin ilk bölümünde de öne çıkan yeteneği ile sosyal medyada çok konuşulan oyuncu, rolünün detaylarını anlattı ve gelecek haftalarda Bahar Şahin şovunun daha da genişleyeceği ortaya çıktı.

Gülümse Kaderine dizisinde Sude Zülal Güler ile başrolü paylaşan Başar Şahin, canlandırdığı Eda karakterini anlattı. Oyuncu, karakteri hırslı ve acımasız olarak tarif etti. Zalim İstanbul dizisinde de hırslı kimliği ile dikkatleri çeken Bahar Şahin, sert sahnelerle milyonların gönlünü kazanmıştı.

Bahar Şahin, Zalim İstanbul’daki gibi yine duygu geçişleri fazla olan ve gözyaşı döktüren sahnelerle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Eda’nın hikayede vazgeçemeyeceği tek kişi ise Yaren… Bahar Şahin, Eda’nın Yaren’e olan ihtiyacını şu sözlerle anlattı: “Eda için aslında aşk yaşadığı, kopamadığı, kavga ettiği tek kişi Yaren. Gözünü zaten onunla açmış. Yaren’e karşı hastalıklı bir yapısı var. Çünkü çok seviyor ve asla kopamıyor.”

Bahar Şahin’in diziyle ilgili bu anlattıkları Eda karakterinin önümüzdeki bölümlerde Yaren nedeniyle çok farklı duygular yaşayacağını ve oyuncunun da bu duygu geçişlerinde bir hayli zorlanacağını gösteriyor.

Bahar Şahin hayranları, oyuncunun bu rolün altında kalkabileceğini belirten yorumlarla, sosyal medyada desteklerini sergiliyor.

Yaren karakterini masum ve güzel olarak tanımlayan Sude Zülal Güler, “Çok anlayışlı, empati yeteneği çok yüksek. Çok tatlı bir karakter, ben de kendimle bağdaştırdığım çok fazla özellik buluyorum. O yüzden çoğu zaman zorlanmıyorum” diye konuştu.

Hikayede hayat Yaren’i bir hayli zorlayacak. Bu büyük sınavlarda Yaren’in yanındaki en büyük destekçisi de Eda olacak.

[ad_2]

Kaynak