Hande Doğandemir Deprem Sonrasında Haklı İsyanıyla Gündemde Kaldı

[ad_1]

Hande Doğandemir Deprem Sonrasında Haklı İsyanıyla Gündemde Kaldı

Türkiye’de 6 Şubat 2023 tarihlerinde Kahramanmaraş merkez üzgün 7,7 ve 7,6 şiddetindeki 2 büyük deprem neticesi ile birçok ilimiz etkisi altında kalırken Kahramanmaraş ve çevre illerde çok büyük hasarlar oluştu. Deprem sonrasında vakit kaybetmeden en kazlardaki canlara ulaşılmaya çalışılırken bir yandan da hayatta olan ve enkaz altından kurtarılan vatandaşların barınma yeme içme sorunları aşılmaya çalışıldı.

Tüm Türkiye ve dünya seferber olarak enkazda kurtulan ve yaşamaya çalışan vatandaşların ihtiyaç listelerini temin etme yoluna koyuldu. Birçok ünlü oyuncu da bu seferberliğe destek vererek gerek sahada gerekse sosyal medya hesapları üzerinden yardım bağış kampanyaları düzenledi. Bu oyuncular arasında Hande Doğan Demir de bulunuyor.

Ünlü oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden bölgeden gelen listeler doğrultusunda bu listeleri hazırlamak için çaba harcadı ve çeşitli yollarla depremzedelerin yanında olmaya çalıştı.

 Hande Doğandemir Depremzedelere Destek Veren Ünlüler Arasındaydı

 Ünlü oyuncu Hande Doğandemir bu süreçte sosyal medya üzerinden yaşanan bu olayların hiçbir şekilde aklının almadığını ve çok farklı konular üzerinden rahatsız olduğunu ifade etmeye çalıştım. Deprem konusunda çok fazla eleştirel tutum sergileyip bunu açıklayan ünlü oyuncu Hande Doğandemir özellikle de bu felaketten sonra hiçbir şey olmamış gibi hareket eden vatandaşlara karşı isyanının saklayamadı.

Keremcem İle Birlikte İki Genç Oyuncu Büyük Fırsat Yakaladı
Keremcem İle Birlikte İki Genç Oyuncu Büyük Fırsat Yakaladı

Ünlü oyuncu algı öyle bir değişti ki sanki bir anda normale dönüldü diyerek isyanını dile getirirken buna cevap olarak hayır dönmedi yaşadığımız çaresizlik ve haksızlık yüzümüze tokat gibi geldi vicdan olan herkesin karnında bir yumruk var sözleriyle hiçbir şeyin hiçbir zaman normale dönmeyeceğinin altını çizdi. Bu zorlu süreç içerisinde hayranların tarafından desteklenen ünlü oyuncu bölgedeki insanların çadıra da ihtiyacı duyduğunu sıklıkla sosyal medya hesapları üzerinden hatırlattı.

Bu ihtiyaç listeleri ve İstanbul büyükşehir Belediyesi’nin yardım aktivitelerine de fiili olarak katılan ünlü oyuncu şu an olanlara inanamıyorum Bu zenginlik için de bu yoksulluk çok enteresan diyerek isyanını dile getirmeye devam etti. Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan ve çok kısa bir süre içerisinde devam etmiş bulunan Hayat bugün dizisi ile ikramda bulunan ünlü oyuncu deprem felaketinin sonrasında da kendisine depremden etkilenip yardıma ihtiyaç duyanların ihtiyaçlarına koşmaya adamış durumdadır.

[ad_2]

Kaynak