Halit Özgür Sarı’nın Hayranlarına Müjde! Yakışıklı Oyuncu “Gizli Saklı” Dizisiyle Döndü


Fox TV’nin yeni yaz dizisi Gizli Saklı ilk bölümüyle bu akşam beyaz perdede.  Bu dizi özellikle Halit Özgür Sarı hayranları için önemlidir.  

Çünkü hayranlar uzun süredir başarılı oyuncuyu görmek için can atıyordu.  Bakalım Gizli Saklı ilk testi nasıl geçecek.

Başrollerini Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın paylaştığı Saklı Saklı bir polisiye komedi.  Bu nedenle rakiplerinden farklıdır.  Halit Özgür Sarı, dizinin en büyük silahı.  Genç oyuncu, Kardeşlerim dizisi ile kariyerine büyük bir çıkış yaptı.

Askerden Sonra Yine Setlere Geri Döndü!

Halit Özgür Sarı, Kardeşlerim dizisinde tüm izleyicilerin gönlünde taht kuran kardeşleri için canını feda eden Kadir isimli bir genci canlandırmıştır.  Ancak Sarı diziden beklenmedik bir şekilde ayrıldı ve Kadir dizide öldü.  Bu durum tüm izleyicilerde büyük hayal kırıklığına neden oldu.

Kardeşlerimden ayrıldıktan sonra genç oyuncu askerliğini yaptı ve setlere döndü.  Gizli Gizli dizisinde bu kez çılgın dedektif Pamir’i Halit Özgür Sarı canlandıracak.  Sinem Ünsal tarafından hayata geçirilen Naz’da çok önemli bir göreve atanacak ve kılık değiştirmiş mafya liderine yaklaşacaktır.

Kazanan Müge Anlı Ve Esra Erol Oldu! Fulya Öztürk Bırakma Kararı Aldı!

Kazanan Müge Anlı Ve Esra Erol Oldu! Fulya Öztürk Bırakma Kararı Aldı! “Fulya İle Umudum Olsun” Neden Bitti?

Bu akşam prömiyer yapan Gizli Saklı’nın ilk bölümünde şunlar yaşanır: Naz’ın polis akademisinden mezuniyetini kutlamak için annesi ve amcası yerel halkla bir akşam yemeği düzenler.  O yemek sırasında Naz karşı kaldırımda şüpheli bir olay görür ve hemen şüphelendiği kişinin peşine düşer.

Kısa bir kovalamacanın ardından şüpheliyi yakalar ama bir sorun vardır.  Yakaladığı kişi ise örgütlü şubenin sivil operasyonlarının vazgeçilmez ismi Komiser Pamir’den başkası değildir.  Bu talihsiz karşılaşmadan sonra kader onları büyük bir silah kaçakçısı olan Tarık Kösüoğlu’nu yakalamaya yönelik gizli bir operasyonda bir araya getirir.  Ayrıca erkek ve kadın olarak.  Naz ve Pamir, Tarık Koşuoğlu’nun yeni komşuları Yaz ve Levent Güneş oldu.

Halit Özgür Sarı Kimdir?

Fotoğraf modeli ve TV oyuncusu.  1,78 cm boyunda ve 67 kg ağırlığındadır.  4 Ekim 1993 yılında İstanbul’da doğdu.  İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu.  Oyunculuk eğitimini Craft Workshop’ta tamamladı.  Esra Kızıldoğan ile Temel ve İleri Oyunculuk El Sanatları Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Halit Özgür Sarı, ilk oyunculuk deneyimi olarak oynadığı Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gündoğdu ve Selcan’ın oğlu Süleyman rolüyle tanınmaktadır.  Diriliş Ertuğrul dizisindeki rolüyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz daha sonra Kırmızı Oda, Geçen Yaz, Şampiyon ve Hakan Muhafız gibi başarılı projelerde yer aldı.  Halit Özgür Sarı, en çok Kardeşlerim dizisindeki rolüyle tanınmaktadır.  Yeni projelerde yer almaya devam ediyor.
 Rol aldığı filmler ve diziler:

•    Gizli Gizli (Levent-Pamir, Dizi 2022)

•    Kardeşlerim (Kadir, Dizi 2021)

•    Geçen Yaz (Burak, Uzun Metraj Film 2021)

•    Kırmızı Oda (Doktor Murat Dizisi 2020)

•    Hakan: Muhafız (Arif, Dizi 2020)

•    Yaz 96 (Film 2020)

•    Şampiyon (Kerem, Dizi 2019)

•    Diriliş: Ertuğrul (Selcan Hanım’ın Oğlu Süleyman, Dizi 20)

Sinem Ünsal Kimdir?

Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993’te İzmir’de Azeri bir baba ile Çerkez bir annenin ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi.  Asker olan babası sayesinde birçok şehri dolaştı.  Üniversite eğitimine kadar İzmir, Foça’da yaşadı.  

2016 tarihinde Eskişehir Karşılaştırma Edebiyat bölümünden başarıyla mezun oldu.  Aynı yıl çocuk ve gençlik edebiyatı alanında çift lisans eğitimini tamamladı.  Müfit Aytekin, stüdyoda özel derslerle oyunculuk eğitimi aldı. 

Üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşti. 2016 yılından beri dizilerde oyunculuk yapan Sinem Ünsal, Ocak 2019’dan itibaren dizilerde rol almaya başlamıştır. Sinem Ünsal, 2016 yılında yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinde Güneş karakterini canlandırırken, Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, 
Selim Bayraktar, Menderes Samancılar ve Serhat Özcan ile birlikte rol almıştır. 2018-2019 yılları arasında Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Beren Gökyıldız, Tugay Mercan, Serhat Teoman, Suna Selen, Selin Şekerci ile Kızım dizisinde rol aldı.Kaynak