Gülsim Ali İlhan neden Gönül Dağı dizisinden ayrılmak istedi? İşte gerçek sebebi!


Gönül Dağı dizisinde Dilek karakteri ile yer alan Gülsim Ali İlhan, kariyerinin en başarılı dönemini yaşıyor. Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekimleri devam eden dizide Berk Atan ile çok başarılı bir partnerlik süreci geçiren oyuncu, sette arkadaşları ile de uyum içinde…

Gönül Dağı dizisinin kamera arkası görüntülerini izlerseniz, Gülsim Ali İlhan’ın ekip ile birlikte ne kadar mutlu olduğunu ve huzurlu bir durumda olduğunu görebilirsiniz. Peki hem reytingleri ile sezonun en iyi dizilerinin başında gelen hem de çok iyi bir ekip ortamının oluştuğu Gönül Dağı dizisinden bir başrol oyuncusu neden ayrılmak ister? Eğer çalıştığınız ortam sizin yaşam kültürünüzden çok faklı ise, yapacak bir şey bulamıyorsanız ve kendinizi o kültürde yabancı hissediyorsanız duruma daha farklı bakmanız gerekir.

İşte bunun altında yatan neden dizinin çekimlerinin yapıldığı Sivrihisar’da gizli… Bir Anadolu kasabası olan Sivrihisar, özellikle her oyuncunun uzun süre çekimler için bile olsa yaşaması kolay olmayan bir bölge. Özellikle de kültürel açıdan ve yaşam tarzı olarak da birçok kişiyi zorlayabilen bir bölge.

Gülsim Ali İlhan ise Bulgaristan göçmeni ve uzun yıllardır İstanbul’da yaşamaya alışmış birisi. Ayrıca Sivrihisar kış aylarında da çok soğuk ve yaşamın daha da zorlaştığı bir iklime sahip…

Ünlü oyuncunun bir süredir diziden ayrılmak istediğini çevresine söylediği biliniyor. Gülsim Ali İlhan, Sivrihisar’daki hayatın zor olması, çekimlerden arta kalan zamanda yapacak bir şey olmaması nedeniyle Sivrihisar’da artık kalmak istemiyor.

İstanbul’daki yaşamını özlediği için diziye veda etmek isteyen ünlü oyuncunun 65. bölüm itibari ile Gönül Dağı dizisine kendi isteği ile veda edeceğini belirtelim.

İkinci sezon sonuna doğru Dilek karakterinin hikayenin bu kadar merkezindeyken nasıl bir veda yaşanacağı da merakla bekleniyor.

64. bölümü 21 Mayıs Cumartesi günü yayınlanacak olan Gönül Dağı dizisinde, Gülsim Ali İlhan’ın ayrılığı 28 Mayıs günü yayınlanacak bölümle gerçekleşecek. İzleyiciler şimdiden Dilek karakterinin hikayeye nasıl veda edeceğini merak ediyor.

Akıllarda kalan ise Gülsim Ali İlhan ile Berk Atan ikilisinin ne kadar başarılı bir dizi çifti olduğu olacak.Kaynak