Gönül Dağı’na bir başrol şoku daha! Milyonların idolü haline gelen ismi gönderiyorlar!


TRT 1 ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenmeye devam eden ve 3. sezonunda dikkat çeken gelişmelerin yaşandığı Gönül Dağı’nda ortalık karıştı.

Milyonların idolü haline gelen ismi gönderiyorlar! Gönül Dağı’na bir başrol şoku daha! Ortaya atılan son iddialar bunu ispatlar nitelikte. Gülsim Ali’nin ayrılığıyla büyük bir şok yaşayan dizi ikinci bir başrol ayrılığıyla yüz yüze gelecek. Kulisleri gümbür gümbür sallayan iddiaya göre, dizinin Taner’i ünlü oyuncu Berk Atan diziden ayrılmaya hazırlanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızına çığır açacak teklif geldi! Olay çıkaracak geri dönüş, bu gözler böylesini görmedi!

Bir Zamanlar Çukurova’nın yıldızına çığır açacak teklif geldi! Olay çıkaracak geri dönüş, bu gözler böylesini görmedi!

Gönül Dağı’na bir başrol şoku daha! Milyonların idolü haline gelen ismi gönderiyorlar. Acı gelişmeleri peşi sıra yaşayan Gönül Dağı dizisinde yaşanan bomba gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Dilek karakterini canlandıran Gülsim Ali’nin vedası sonrası diziye bir isim daha veda etme kararı aldı. Söz konusu iddianın sahibi ünlü oyuncunun diziden birkaç bölüm içinde ayrılacağını söyledi.

GEDELLİ’DE ORTALIK KAN REVAN…

Gönül Dağı 3. sezonunda ortalık karıştı. Dilek’in ölümü Gedelli’ye felaketleri peş peşe getirdi.

BAŞROL AYRILIĞI YAŞANACAK

Başrol Gülsim Ali’nin ayrılığıyla büyük bir şok yaşayan dizi ikinci bir başrol ayrılığıyla yüzleşmeye hazırlanıyor.

KARARINI VERDİ GİDİYOR

Dizinin Taner’i ünlü oyuncu Berk Atan diziden ayrılmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun diziden birkaç bölüm içinde ayrılacağı iddialar arasında yerini aldı.

BERK ATAN KİMDİR?

Berk Atan 26 Eylül 1991 İzmir doğumludur.  2012 Best Model of Turkey birincisidir. Kameralar karşısına ilk kez Her Şey Yolunda dizisindeki Selçuk Demircioğlu karakteri ile geçmiştir. 

2020 yılında TRT 1’de başlayan Gönül Dağı dizisinde Taner karakterini canlandırmaktadır.Kaynak