Gecenin Ucunda dizisinin hikayesinde bir detay var ki, Zuhal Olcay’ın hayranları şaşkına dönecek!


Eylül ayı ile başlayacak olan 2022-2023 sezonunda Star TV çok etkili dizilerle izleyicileri kendisine çekmeye çalışacak ve bu yapımların başında da Gecenin Ucunda dizisi geliyor… Neslihan Atagül’ün başrol kadın oyuncusu olarak netleşmesi ile başlayan süreçte, Kadir Doğulu’nun yapım ortağı olması ve ardından da çiftin yıllar sonra yeniden bir dizide başrolde yer alacağının ortaya çıkması Gecenin Ucunda projesinin çok konuşulmasını sağladı.

Ünlü çift, Fatih Harbiye isimli dizide buluşmuş ve sette başlayan aşkları da evlilikle sonuçlanmıştı. Aradan geçen yılların ardından bu sefer yapım ortağı da oldukları Gecenin Ucunda dizisinin başrolünde buluştular. Hayranları da 8 yıl aradan sonra yaşanan yeni dizi buluşmasından çok memnun. Peride Celal’in aynı isimli romanından uyarlanan Gecenin Ucunda’nın, çok etkili bir dizi olması bekleniyor.

TMC Film ile Alim Yapım imzasını taşıyan dizi için titiz bir hazırlık sürecinin yapıldığı gözlemleniyor. Öncelikle hem başrollerin açıklanma süreci hem de Kadir Doğulu’nun yapım ortağı da olması ile dizinin en az 3 aydır gündemde kaldığını söylemek lazım.

Bu da iyi bir tanıtım planlaması ile yola çıkıldığını ve üst üste yeni gelişmelerle dizinin gündemde kalmasının sağlandığı düşüncesini de akla getiriyor. Oyuncu seçimleri de devam eden dizi için ismi geçenlerden birisi de Zuhal Olcay…

Geçen sezon Alev Alev isimli dizide başrolde izlediğimiz usta oyuncu, yeni dönemde de yine hayranları ile ekranda buluşacak.

Başar Başaran ile Emre Özdür’ün senaryosunu yazmakta olduğu dizide Macide karakterini canlandıracak olan Neslihan Atagül, insan kaynakları uzmanı olan ve kızı ile hayata tutunmaya çalışan, aşka gönlünü kapatmış, hayalleri ile gerçekler arasında sıkışan bir karakteri canlandıracak.

Macide karakterinin annesi Şermin karakterinde ise Zuhal Olcay’ı izleyeceksiniz. Ancak ünlü oyuncu çok farklı bir rolle hayranlarını fazlasıyla şaşırtacak. Hem saraylarda büyümüş birisi Şermin hem de kumarbaz birisi olması ile tanınıyor. Usta oyuncunun kumarbaz bir kadın karakteri ile hayranlarını fazlasıyla şaşırtacağını ve bu tür genel kalıbın dışına çıkan rolleri de Zuhal Olcay’ın ne kadar başarılı canlandırdığı da iyi bilinen bir gerçek.

Macide karakterinin hayata tutunma çabasında karşısına hiç de aramadığı aşka yeniden tutunacağı kişi ise Kazım olacak. Varlıklı bir ailenin oğlu olan Kazım karakterinde Kadir Doğulu da yine etkili bir performans ortaya koyacaktır.Kaynak