Gecenin Ucunda dizisinden ayrılıp da Aile dizisine geçen şanslı isim bakın kim?


Star TV ekranında salı akşamları yayınlanmaya devam eden Gecenin Ucunda dizisi, düşük gelen reytinglerine rağmen yurt dışı satışlarının iyi olması nedeniyle ayakta kalabilen bir proje oldu. Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin hikayesi yeterince ilgi görmedi ve bu nedenle de düşük reytinglere mahkum oldu. Ünlü çift için bu dizi sadece 8 yıl aradan sonra yeniden birlikte setlere dönmelerini sağlamadı, aynı zamanda da Alim Yapım firması üzerinden dizinin yapım ortağı oldular. Bu durum da kariyerlerinde yepyeni bir başlangıç olarak dikkat çekiyor.

Gecenin Ucunda dizisinde işler reytingler konusunda yolunda değilken, projeden ayrılan Gonca Yakut için durumlar tam tersi… Star TV ekranında Nil karakteri ile psikolog olarak izlediğimiz ünlü oyuncu, şimdi de Show TV’nin yeni dizisi Aile’ye katıldı.

Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Devin ile Yüsra Geyik’in canlandırdığı Yağmur karakterlerinin üvey annesi rolündeki Gonca Yakut, hikayenin ikinci bölümünde yemek sahnesinde ortaya çıktı.

Gonca Yakut, Sevilay isimli abartılı bir üvey anne karakterini gayet başarılı şekilde canlandırırken, rolün ne kadar süreceği de merak konusu oldu.

Aile dizisi hayranları, Devin’in pek de görüşmek istemediği babası ile gergin yemek sahnesinde Aslan karakterinin tavırlarını da çok ilgi çekici buldu. Aslan ile Devin’in aşkının çok ileri bir noktaya gideceği de aslında bu sahnede kendini belli etti.

Ozan Gözel, Devin’in babası rolüyle hikayede yer alırken, Can karakterinde ise Ege Yordanlı izleyicilerin karşısına çıktı.

1979 yılında Adana’da dünyaya gelen Gonca Yakut, Ankara Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun oldu.

Usta oyuncu Devrim Yakut’un kardeşi de olan Gonca hanım; Yılanların Öcü, Sevdim Seni Bir kere, Beni Bırakma ve Gecenin Ucunda dizileriyle son dönemde dikkat çekiyor.

Gonca Yakut’un yüksek reytingler elde eden Aile dizisinde ne kadar süre kalacağı da merakla bekleniyor.Kaynak