Funda Eryiğit ve Alperen Duymaz’ın partner olmalarına, Son Yaz izleyicisinden çok ilginç tepkiler!


Ekrandaki ömrü 26 bölüm sürse de Son Yaz dizisini izleyenlerin bu diziyi uzun yıllar unutamayacağı çok net! Dizide Akgün rolüyle ekranlara gelen Alperen Duymaz, Son Yaz’ın ardından Erkek Severse isimli dijital bir dizide rol almıştı. Ancak Akgün’ü unutturması pek mümkün olamıyor!

Yağmur karakterine hayat veren Hafsanur Sancaktutan ile partner olduğu Son Yaz dizisiyle büyük bir hayran kitlesi edindi. O dizide müstakbel kayınvalidesini Funda Eryiğit canlandırıyordu. Canan’a hayat veren Eryiğit’in eşi Savcı Selim rolünde ise Ali Atay yer alıyordu.

Yani Alperen Duymaz, Canan ve Selim’in kızları Yağmur ile aşk yaşıyor, onunla evlilik hayalleri kuruyordu. Müstakbel kayınvalidesini oynayan Funda Eryiğit ile bir başka yapımda bu kez iki aşığı oynayacak olmaları ise Son Yaz dizisini izleyenleri bir hayli gerdi!

Her ikisi de son derece başarılı işlere imza atan, rol aldıkları projelerdeki performanslarıyla büyük övgü toplayan Funda Eryiğit ve Alperen Duymaz’ın üzerlerine yapışan Son Yaz’daki rolleri yeni filmleriyle unutturabilecekler mi izleyip göreceğiz…

Ancak sosyal medyada durumu tiye alan biraz da bu durumdan hoşlanmayan izleyicilerin verdikleri tepkiler, kimi zaman güldüren durumlara sahne oluyor!

 

 

Alperen Duymaz ve Funda Eryiğit, Netflix için çekilen Kül isimli filmde başrolde yer alacaklar. Duymaz’ın ismi çok önce proje ile anılmaya başlanmıştı. Ancak Funda Eryiğit’in ismi daha sonra ortaya çıktı. Bu noktadan sonra da sosyal medyada bu ikiliyle ilgili Son Yaz esprileri alıp başını gitmeye başladı!

 

Tabii kimi Son Yaz izleyicisi için de hiç kabul edilemez bir durum oluşturdu! Öyle ki durumu kabul etmek istemediklerini söyleyen izleyicilerin kızgınlıkları yorumlara da sert yansıyor…

Alperen Duymaz ile Funda Eryiğit’in Son Yaz dizisinde damat – kaynana rolünden sonra bu kez iki aşığı oynayacak olmaları, kimileri için son derece can sıkıcı bir durum.

Fakat ikisi de son derece profesyonel ve başarılı iki oyuncu olarak Alperen Duymaz ve Funda Eryiğit’in, Kül filmindeki performanslarıyla bu tepkileri boşa çıkaracakları da tahmin edilebilir…

Yine de filmi duyan kimi takipçilerin mesajları, dikkat çekmekte! Erdem Tepegöz’ün yönetmenliğini yapacağı Kül filminde Alperen Duymaz, marangoz Metin Ali karakterini oynarken, Funda Eryiğit ise hikayede yer alan yayın evinin sahibinin karısı Gökçe rolüne hayat verecek. Gökçe, eline geçen kitabın yarattığı dünyaya kendisini kaptıracak ve marangoz Metin Ali’nin peşine düşerek, onunla farklı bir boyutta hayatına devam edecek.Kaynak