Fragmanlara bakılır ise, Adım Farah dizisi beklentilerden çok daha fazlası olabilir!

[ad_1]

Fox TV ekranında 1 Mart Çarşamba günü ilk bölümü yayınlanacak olan Adım Farah dizisinin fragmanlarını izleyenler, beklediklerinden çok daha iyi bir dizi bulacaklarını düşünüyor.

Demet Özdemir ve Engin Akyürek ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi bir Arjantin yapımından uyarlandı ve çok etkili bir dram hikayesi ile suç unsurlarını bir arada barındırıyor. Bir cinayete tanıklık eden İranlı göçmen kadın, hasta olan oğlunu yaşatmak için her şeyi yapabilecek bir noktada bulunuyor.

Mafya lideri Tahir ise kadının hayata karşı duruşundan etkileniyor ve ikili arasında beklenmedik olaylar başlıyor. Adım Farah dizisinin ilk bölümünde izleyicilerin hikayeyi hemen benimseyeceklerini düşündüren gelişmeler var.

Özellikle yayınlanan fragmanlar çok etkileyici ve izleyiciler de sosyal medyada yaptıkları yorumlarda dizinin beklediklerinden çok daha iyi bir yapım olabileceğine yönelik değerlendirmeler yapıyorlar.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde dram performansı çok beğenilen Demet Özdemir’in bunun da üzerine koyarak kendisini daha da çok geliştirdiğini de Adım Farah dizisinde göreceksiniz.

Oyuncu, fragmanlardaki haliyle bile izleyicileri role ikna edebiliyor. Çok heyecanlı olduklarını belirten Demet Özdemir hayranları, sabırsızlıkla diziyi bekliyor.

Tabii ki Engin Akyürek’in özellikle yurt dışındaki hayranları da bu projeden çok umutlu. Farklı dillerde Akyürek için övgü dolu yorumlar yapan yabancı dizi hayranları, iki başrol oyuncusunun da birbirine çok yakıştığını düşünüyor.

Fragmanlara bakılır ise izleyiciler beklediklerinden de çok daha iyi bir hikaye ve oyunculuk performansları bulacaklar gibi gözüküyor.

[ad_2]

Kaynak