Fox TV’nin yıllardır beklediği proje Adım Farah olabilecek mi? Demet Özdemir ile Engin Akyürek’in büyük sınavı!


Fox TV, yıllardır uğraşıyor ve çok büyük bütçelerle sağlam diziler yapmak için her yolu deniyor. Yasak Elma dizisinin 6 sezon sürmesi ve başladığından bugüne kadar da hep iyi sonuçlar alması dışında Fox TV’nin tüm bu çabalarında ortaya çıkan ciddi bir sonuç yok.

Dönemsel olarak bazı diziler öne çıkıyor. Mucize Doktor bunlardan birisi ve iki sezon yayınlanan bu proje müthiş bir ilgi görmüştü. Mahkum dizisi de ilk başladığı dönemde çok iyi çıkış yakaladı. Fox TV’nin uzun yıllardır birbiri ardına dizilere yatırım yapmasının karşılığında bugün elinde en güçlü dizisinin hala Yasak Elma olduğu gerçeği de ortada. Tabii ki bu projenin de son dakika değişikliği olmaz ise, sezon sonunda final yaparak biteceğini söylemek lazım.

İşte Fox TV’nin dizi izleyicilerini kendisine çekme ve uzun süreye yayılan bir projeyi daha oluşturma gayretlerinde Adım Farah dizisinin nasıl sonuçlar doğuracağı merakla bekleniyor. Demet Özdemir ile Engin Akyürek gibi iki çok sevilen ismi bir araya getiren dizinin hikayesi de izleyicilerin seveceği türden…

Engin Akyürek, zaten mafya lideri Tahir karakteri ile dizi daha başlamadan büyük dikkat çekti. Demet Özdemir’in de Disney Plus’ta yayınlanan Dünyayla Benim Aramda’dan sonra yine çok büyük ilgi göreceğini söyleyebiliriz.

Adım Farah dizisi, Fox TV’nin etkinliğini artırmak için uygun bir proje gibi gözüküyor. İranlı göçmen bir kadının çocuğu ile geldiği Türkiye’de bir cinayete tanık olması sonucu mafya lideri Tahir ile tanışması ile başlayan bu hikayenin yurt dışında da çok fazla alıcısı olacağını söylemek gerekiyor.

Şimdiden dizi için yurt dışındaki izleyicilerde büyük bir heyecan olduğunu sosyal medyadaki paylaşımlardan görebilirsiniz. Özellikle de Engin Akyürek ile Demet Özdemir ikilisinin hayranları müthiş bir destek çabası içine girdi.

Hem yerli hem de yabancı dizi hayranlarının merakla beklediği Adım Farah, 1 Mart Çarşamba günü başlayacak ve ekranda iz bırakan bir proje olması, uzun süre devam etmesi hedefleniyor. Bakalım Fox TV’nin bu hedefleri bu sefer gerçekleşecek mi?Kaynak