Fox TV’nin yeni dizisi Gizli Kalsın, güçlü kadrosuna ekranların özlenen bir ismini daha ekledi!

[ad_1]

Fox Tv yaz sezonunda 3 dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bu hepsi birbirinden iddialı dizilerden biri de Gizli Kalsın. Şahin Altuğ’un yazıp yöneteceği dizinin başrolünde Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal oynayacak.

Yağmur Ünal’ın sahibi olduğu No:9 isimli yapım şirketi tarafından çekilecek Gizli Kalsın isimli diziyle birlikte daha önce ekranların en sevilen oyuncularından biri olan Şebnem Sönmez’in üç yıl aradan sonra ekranlara döneceği öğrenilmişti.

Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal’ın iki sivil polisin eğlenceli hikâyesini ekrana taşıyacak olan dizinin kadrosuna Şinasi Yurtsever ve Şebnem Sönmez’in ardından çok güçlü bir oyuncu katıldı. Deneyimli aktör Tardu Flordun merakla beklenen dizide Karadenizli Tarık adlı mafyaya hayat verecek.

Başarılı oyuncu en son 2015-2021 yılları arasında Atv’de yayımlanan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Kaan karakterine hayat vermişti. Yetenekleri ile bugüne kadar yer aldığı projelerde kendisini kanıtlayan usta oyuncu son dönemde herhangi bir projede yer almıyordu. Uzun bir aradan sonra alınan bu haber hayranlarını oldukça sevindirdi.

[ad_2]

Kaynak