Fox TV’nin Tozlu Yaka dizisi birbirinden etkili genç yetenekleri buluşturuyor!

[ad_1]

Birbirinden farklı dizi projeleri ile izleyicileri ekranında tutmak için büyük çaba harcayan Fox TV’nin, yeni projelerinden birisi de Tozlu Yaka olarak ortaya çıktı. Henüz hikayesi konusunda net bilgiler olmasa da bir gençlik yapımı olacağı biliniyor.

NTC Medya tarafından yoğun bir hazırlık sürecinin yaşandığı dizinin oyuncu kadrosu oluşturulurken de son döneme damga vuran genç yeteneklerle anlaşmalar yapılmaya başlanması dikkatleri çekti. Semih Bağcı’nın yönetmenliğini yapacağı dizi gençleri ekrana çekme hedefini de taşıyor.

Son yıllarda yaptıkları büyük kariyer çıkışları ile gençlere örnek teşkil eden Nilsu Berfin Aktaş ile anlaşma yapılması ve Burak Dakak ile de görüşmelerin sürmesi dikkatleri çekti. Burak Dakak’ın da projeyi kabul etmesi bekleniyor.

1998 Ankara doğumlu olan Nilsu Berfin Aktaş, Kuzey Yıldızı dizisindeki Gökçe karakteri ile büyük çıkış yakaladı. Ölüm Zamanı, Benim Hayatım ve Kalp Yarası dizileriyle de tecrübe kazanan oyuncu, şimdi de başrolünde yer alacağı yeni bir dizide yeteneklerini sergileyecek.

Burak Dakak, Çukur dizisindeki Akın Koçovalı karakteri ile büyük bir çıkış yakaladı. 2009 yılında Ezel dizisiyle birlikte setlerde görmeye başladığımız Burak Dakak, çok iddialı projelerde bulundu. Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Diriliş Ertuğrul dizileri genç oyuncu için iyi deneyim fırsatları sundu.

Gülperi dizisindeki Hasan karakteri ile akıllara yazılan oyuncu, Çukur dizisiyle birlikte ise geniş bir hayran kitlesinin desteğini elde etti Aydınlıkevler isimli tiyatro oyununda Demet Akbağ, Salih Bademci, Sinem Ünsal ile birlikte aynı sahneyi paylaşma başarısı da sergileyen genç oyuncunun Tozlu Yaka dizisine sıcak baktığı belirtiliyor.

Fox TV’nin yeni gençlik dizisinde bir önemli isim daha ortaya çıktı. Çağla Şimşek de ekibe dahil oldu… 2001 yılında dünyaya gelen ve 6 yaşından itibaren de setlerde yer almakta olan Çağla Şimşek’i birçok projeden hatırlayabilirsiniz. Hayat Devam Ediyor dizisindeki Lavin karakteri bir dönem çok konuşulmuştu. Aynı şekilde Küçük Gelin dizisindeki Zehra karakteri de unutulmazlar arasına katılmıştı.

Elif dizisindeki Reyhan ile de yurt dışında geniş bir hayran kitlesi elde eden Çağla Şimşek, Kardeşlerim dizisinde de Ayşe olarak dikkat çeken bir performans ortaya koydu. Bu sezon Fox TV’nin Elkızı dizisinde de yer alan oyuncu, Tozlu Yaka ile birlikte yeniden Fox TV ekranına geri dönecek.

Nilsu Berfin Aktaş, Burak Dakak ve Çağla Şimşek ile etkili genç oyuncuları buluşturan Tozlu Yaka dizisine yeni oyuncular da katılacak ve süreç içinde dizinin daha da çok ön plana çıkması bekleniyor.

Haziran ayında izleyicilerle buluşması beklenen dizinin etkili bir çıkış yapması beklentisi hakim.

[ad_2]

Kaynak