Fox TV’de Aşk Mantık İntikam devri bitiyor İyilik devri başlıyor!


TV8’in reytinglerde ortalamanın pek üstüne çıkamamasına rağmen çok sevilen sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam cuma akşamı final yapmaya hazırlanıyor. Çok sevilen romantik komedinin yerine entrika dolu hikayesiye İyilik geliyor.

Cuma akşamları yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinin 42. bölümde final yapacağı bir süre önce açıklanmıştı. O gün nihayet geldi. Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen’in yer aldığı romantik komedi Aşk Mantık İntikam, 22 Nisan akşamı yayınlanacak 42. bölümüyle izleyiciye veda edecek.

Güney Kore yapımı Cunning Single Lady dizisinden uyarlanan Aşk Mantık İntikam’ın ilk bölümü Haziran 2021’de ekrana gelmişti. Esra ve Ozan’ın intikam dolu hikayesinin anlatıldığı romantik komedi türündeki dizi reytinglerde çok da parlak değildi.

Dizinin yapımcıları reytingleri yükseltmek için oyuncu değişikliğine gitti, hatta hikayeyi romantik komediden dram ve gerilime dahi çevirdi. Hatta dizi bu yüzden birçok eleştiri aldı. Ancak bir süre sonra senaristler hikayeyi yeniden eski haline, romantik komediye çevirince izleyicileri de sevindi.

Aşk Mantık İntikam’da artık sona gelindi. Cuma akşamı ekranlara veda edecek Aşk Mantık İntikam’ın yerine bu kez entrika dolu İyilik dizisi gelecek. Güney Kore’de başarılı olan The Queen’s House isimli yapımdan uyarlanan İyilik isimli dizinin ilk bölümü 29 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak.

Fox TV’nin en başarılı dizilerinden biri olan Yasak Elma’nın yapımcısı Med Yapım tarafından çekilen İyilik dizisi de entrika dolu bir hikayeye sahip. Dizide, Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş gibi dikkat çekici isimler var. Yönetmenliğini Murat Öztürk’ün üstlendiği dizi bir aldatma hikayesini anlatacak.Kaynak