Final yapan Sipahi dizisi sonrası Kaan Yıldırım’dan anlamlı ama zor sözler!

[ad_1]

Show TV ekranında pazartesi akşamları yayınlanan Sipahi isimli aksiyon dizisinin final bölümü yayınlandı. Sadece 8 bölüm ekranda kalan bir proje olması nedeniyle hayal kırıklığı yaratan Sipahi dizisinin başrollerinde Özge Gürel ile Kaan Yıldırım ikilisi bulunuyordu.

İki etkileyici başrol oyuncusunun milyonlarca hayranı olmasına ve dizinin aksiyon tarzında etkili bir hikaye sunmasına rağmen, Sipahi dizisinin reytingleri bir türlü iyi gelmedi. Dizinin başlamadan önce büyük beklenti yaratması, iki başrol oyuncusunun hayranlarının sosyal medyadaki desteği düşünüldüğü zaman Sipahi’nin başarılı olması beklenirdi. Ancak düşünüldüğü gibi olmadı.

Sekizinci bölümüyle birlikte dizinin final yapmasının ardından oyuncular ve tüm ekip birbirleri ile vedalaştı. Bu vedalaşma sırasında Kaan Yıldırım’ın ağzından dökülen zor ama anlamlı sözler dikkat çekti.

Ünlü oyuncu, “Zorlu bir 4 ay geçirdik. Güzel çalıştık. İşler başlar, biter; bazıları uzun, bazıları kısa sürer. Bence hatırlarda iyi kalmak çok önemli. Bu ekip benim hatırımda iyi kalacak. Samimiyetle söylüyorum” açıklamasında bulundu.

Sipahi dizisi ekibi güzel hatıralar biriktirmiş bir şekilde ama buruk olarak vedalaştı ve bir dizinin hikayesi daha tamamlanmadan bitirilmiş oldu. Dizinin sosyal medya hesabından da Kaan Yıldırım’ın sözleri eşliğinde ekibin veda anları paylaşıldı.

Mesajda şu ifadelere yer verildi: “Hatırlarda iyi kalmak çok önemli… Bizim yolcuğumuz burada sona erdi fakat vatan için mücadele eden #Sipahi’lerimizin yolculuğu her daim devam edecek! Tüm izleyicilerimize teşekkürü bir borç biliriz.”

[ad_2]

Kaynak