Exxen çok sevilen Gibi dizisini Disney Plus’a kaptırmamış!


Exxen platformunda yayınlanan, başrollerinde Feyyaz Yiğit, Ahmet Kürşat Öçalan ve Kıvanç Kılınç üçlüsünün başarılı performanslarıyla yer aldığı Gibi dizisi farklı konsepti ile de izleyicinin dikkatini çeken, çok beğendiği bir proje.

Kendine has esprileriyle bilinen komedi oyuncusu Feyyaz Yiğit’in Aziz Kedi ile birlikte senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı Gibi dizisinin yeni bölümleri için Disney Plus platformu ile anlaştığı haberleri gelmişti.

Üçüncü sezonuyla Exxen platformunda izleyiciyle buluşmaya devam edenprojenin dördüncü sezonuyla birlikte Türkiye’ye bomba gibi giriş yapan Disney Plus’ta izleyicinin karşısına çıkacağı iddiasının doğru olmadığı ortaya çıktı.

Exxen platformu yetkililerinin sitemize özel yaptığı açıklamada Gibi dizisinin yeni bölümleriyle Exxen platformunda devam edeceği iletildi. Böylelikle bu iddianın doğru olmadığı da ortaya çıkmış oldu.

Televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu geçtiğimiz aylarda Gibi dizisinin iyi bir iş olduğunu ve izlemeye değen yapımlardan birisi olarak Exxen platformunda öne çıktığını belirterek şu açıklamada bulunmuştu;

“Gibi dizisi, “oturun yaptığınız gündelik sohbetinizi kayda alın sonra izleyin’ halinin senaryolaştırılmış şekli. Feyyaz Yiğit, Ahmet Kürşat Öçalan ve Kıvanç Kılınç üçlüsünün Yılmaz, İlkkan ve Ersoy karakterleri ile vücut bulduğu bir dizi. Sevgili Aziz Kedi’yi de senaryo tarafındaki dokunuşlarını unutmamak lazım. Bir de ‘cast çalışması’. İşi renklendiren tipler gayet yerinde seçiliyor. Exxen’ in iyi işi.”

İzleyicilerin yeni bölümlerini merakla beklediği, sosyal medyada hazırlanan kısa videoların da yüksek beğeni aldığı bir yapım olan Gibi dizisi Exxen platformunda yoluna devam edecek.Kaynak