Evlilik Hakkında Her Şey final bölümünde yol ayrımı ve gerilim var!

[ad_1]

Fox TV ekranında salı akşamları yayınlanan dizi, İngiliz yapımı The Split uyarlaması olarak biliniyor… Gökçe Bahadır, Barış Kılıç, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk ve Tülin Ece’nin başrollerinde yer aldığı dizi etkili bir çıkış yapmasına rağmen, son aylarda düşen reytingleri ile dikkat çekti.

Yurt dışı satışları iyi olduğu için Fox TV’nin sezon sonuna kadar taşıma kararı alması da dizi hayranları adına iyi bir gelişme oldu. Evlilik Hakkında Her Şey, 31 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak olan 33. bölümü ile birlikte veda edecek. Peki finalde neler yaşanacak?

İşte detaylar: Tüm zorlukları geride bıraktığını düşünen Cevher kadınlarını düğün alışverişi için gittikleri gelinlikçide büyük bir sürpriz beklemektedir. Nihayet normal bir gün geçirmeyi ümit ederlerken rehin alınırlar ve kendilerini karışık bir davanın içinde bulurlar.

Bu olayla birlikte Azra ve Efe ilişkilerini yeniden tanımlarken, Çolpan kaderini değiştirmek zorunda kalacağı bir yol ayrımına gelir. Bora, anne olmanın heyecanı içindeki Sanem’e küçük ama çok kıymetli bir hediye verir.

Yalın ve Güneş, Çolpan’a evden taşınacaklarını söylemenin gerilimini yaşarken, Çolpan herkesi derinden etkileyecek son hamlesini yapar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

[ad_2]

Kaynak