Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden güzel haberler var!

[ad_1]

Fox TV’nin düşük reytinglerine rağmen özellikle kadın izleyiciler tarafından çok sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey izleyicisi, dizilerinin final yapacağından korkuyor. Ancak gelen bilgiler korkulanın gerçekleşmeyeceği yönünde. Nedeni dizinin yurt dışında büyük ilgi görmesi.

Rakiplerinden Üç Kız Kardeş’in aksine kadın karakterleri son derece güçlü olarak anlatan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi maalesef reytinglerde çok iyi gitmiyor. Ancak dizi artık kemikleşmiş ve sadık bir izleci kitlesine sahip. Özellikle kadın izleyiciler Evlilik Hakkında Her Şey dizisini çok seviyor.

Reytinglerindeki düşüşü Evlilik Hakkında Her Şey izleyicisini tedirgin ediyor. Çünkü izleyiciler acımasız kararlarıyla bilinen ve bugüne kadar birçok dizisinin final kararını veren Fox TV’nin Evlilik Hakkında Her Şey’e de aynısını yapmasından korkuyor. Ancak gelen güzel haberler bu korkuyu boşa çıkarıyor.

Zira gelen bilgilere göre Evlilik Hakkında Her Şey yurt dışında çok büyük ilgi görüyor. Dolayısıyla Fox TV, düşük reyting kararına rağmen diziyi sürdürüyor. Evlilik Hakkında Her Şey’in ikinci sezonuyla da devam edeceği bilgisi kulislerde dolaşıyor.

Fox TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi, sezon başında reytingleriyle kanalın yüzünü güldürüyordu. Ancak giderek izleyici kaybetti. Senaristlerin yaptığı hamleler sonucu bir nebze de olsun toparlama sağlandı ancak yine de beklenen reytinglere ulaşamıyor.

Ancak dizinin yurt dışı satışları çok iyi gidiyor. Bu da yayıncı Kanal Fox TV’nin işine geliyor ve düşük reytinglere rağmen Evlilik Hakkında Her Şey’i yayınlamayı sürdürüyor. Dizinin bu yüzden ikinci sezonuyla devam edeceği tahmin ediliyor.

[ad_2]

Kaynak