Erdal Beşikçioğlu İçin Behzat Ç.’den Gerisi Yalan! Efsane Geri Dönüyor! Behzat Ç. Severler Müjdeyi Aldı!


Erdal Beşikçioğlu efsane dizi Behzat Ç.’nin geri döneceğini resmen açıkladı…

Türk televizyon tarihine resmen damgasını vuran ve ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Behzat Ç. sonunda beklenen 3.sezon müjdesini verdi.

Dizinin unutulmaz Behzat’ı Erdal Beşikçioğlu, “Pek yakında” diyerek müjdeli haberi verirken “Ufak tefek yeni kadromuz da olacak” dedi.

Behzat Ç. Replikleri on Twitter:

Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin, halen eski bölümleri ve efsane sahneleri milyonlar tarafından tekrar tekrar açıp izlenen, hatta birçok kişi için adeta terapi seansları gibi olan bölümleri ile Behzat Ç. yeni sezonuyla geri dönüyor.

Aslında dizi hayranları kadar oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun da hayatını derinden etkileyen Behzat Ç. oyuncunun daha sonra yer aldığı birçok yapımı dizideki karakteri ile fazlası ile özdeşleştiği için “yok hükmünde” bırakmıştı.

Behzat Ç. replikler | Komik, Komik tumblr, Mizah

İyilik Dizisi İçin Çanlar Çalıyordu! Final Açıklaması Geldi! Ne Zaman?

İyilik Dizisi İçin Çanlar Çalıyordu! Final Açıklaması Geldi! Ne Zaman?

Dizi sonrası da Behzat Ç. karakterinden hiçbir zaman ayrı düşünülemeyen, kabul edilemeyen Erdal Beşikçioğlu, magazin muhabirlerine yaptığı açıklamada yeni sezon müjdesini duyurdu.

FrmTR ForumTR Forum TR - View Single Post - Behzat Ç replikleri 2(Fotoğraflı)

Behzat Ç.’nin aynı kadroyla devam edeceğini belirterek ayrıca sevindiren başarılı oyuncu, “Ufak tefek yeni kadromuz da olacak. Bizi ikna etmek hiç zor değil. Yazılı bir metin içerisinde gördüğünüz zaman hikayeyi, o sizi etkiliyorsa bütün sanatçılar için yeterlidir” ifadelerini kullandı.

Behzat Ç. replikler | Film alıntıları, Motivasyon alıntıları, Mizah

Behzat Ç. efsane olan ilk sezonu ile 2010-2013 yılları arasında Star TV’de yayınlanmış, yayından kaldırılan dizi yoğun talep üzerine 2019 yılında da BluTV’de yeni sezonuyla seyirciyle buluşmuştu. 

Efsane dizinin yeni bölümlerinin de yine Blu TV’de yayınlanacağı öğrenildi.

Behzat Ç. Replikleri | Film alıntıları, Kitap kenarı, FilmKaynak