Elkızı dizisinin ardından Sevda Erginci rol arkadaşı ile yeni dizisinde buluştu!


TRT1 ekranında Eylül ayında izleyicilerle buluşması beklenen dizilerden birisinin de Civan Mert olduğu ve Sevda Erginci’nin kadın başrol olarak hikayede yerini aldığı ortaya çıktı.

Bu sezon Elkızı isimli Fox TV dizisinde başrol oynayan ama Sevgili Geçmiş’te olduğu gibi yine reytinglere yenilen Sevda Erginci, yeni sezonda şansını bu sefer TRT1 ekranıyla deneyecek. En azından özel kanallara göre daha planlı ve tahammül sergileyen TRT1’de Sevda Erginci adına benzer şanssızlıkların yaşanmaması bekleniyor.

Elkızı dizisinde bir başka önemli isim Gökçe Akyıldız olmuştu. 1992 yılında Sinop’ta dünyaya gelen oyuncu, Kırgın Çiçekler gibi çok etkili bir yapımda parladıktan sonra setlere uzun süre ara verdi. Sezon başında Elkızı ile anlaşan ve Songül karakterini canlandıran Gökçe Akyıldız, Civan Mert dizisi için anlaşma yapılan ikinci isim oldu.

Sevda Erginci ve Gökçe Akyıldız ikilisi böylelikle yeni TRT1 dizisinin de iki kadın başrolü olarak bir kez daha aynı sette buluşma fırsatı elde etmiş olacak.

Şenol Sönmez’in yönetmenliğini yapacağı ve hazırlıkları devam eden Civan Mert dizisinde Sevda Erginci’nin partnerinin kim olacağı konusu da merakla bekleniyor… Bakalım ünlü oyuncu hangi yakışıklı ünlü isim ile birlikte yeni dizisinde reyting peşinde koşacak? Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.Kaynak