Eğlenceli aile komedisi Mükemmel Eşleşme, Seksenler dizisi yerine TRT1’e geliyor!


TRT1’de 10. sezonu devam eden Seksenler dizisine veda edileceği ortaya çıktı. Dizinin yapımcısı olan Mint Yapım ise şimdiden yeni bir dizi için çalışmalara başladı. Yapımcı Birol Güven’in bugüne kadar büyük emeklerle ortaya koyduğu ve 638 bölümü yayınlanan Seksenler dizisinin ne zaman veda edeceği netleşmedi ama, oyuncular bir bir yeni dizilerle anlaşmalara başladı.

Birol Güven ise ekibiyle birlikte Mükemmel Eşleşme isimli yeni aile komedisi dizisiyle tekrar TRT1 ekranlarına proje yapmak için kolları sıvadı… Emre Kavuk’un yönetmen olarak yer alacağı dizinin hikayesini yine Birol Güven yazıyor.

Ahmet Kayakesen ise dizinin başrol erkek oyuncusu oldu… 2014 yılından bu yana setlerde yer alan Ahmet Kayakesin, Kocamın Ailesi dizisiyle dikkat çekmiş ve Hercai dizisiyle de geniş kitleler tarafından tanınmıştı.

Mükemmel Eşleşme dizisinin oyuncu kadrosunda dikkat çeken isimler bulunuyor. Ayşegül Günay, Cem Zeynel Kılıç, Eylül Öztürk, Ayhan Taş, Volkan Severcan ve Asuman Dabak gibi oyuncular bu yeni dizi için bir araya geldi.

Haziran ayının sonlarına doğru dizinin ekibi bir araya gelerek çekimlere başlayacak. TRT1’in daha önceki yıllarda yaptığı gibi diziyi Ağustos ayında ekrana getirerek, Eylül’deki dizi bombardımanı öncesinde izleyicinin dikkatini çekmesi bekleniyor.Kaynak