Efsane dizi EDHO’nun Ömür Çakırbeyli’si Ceren Benderlioğlu çok farklı bir projeyle dönüyor!

[ad_1]

ATV’nin en uzun dönemli dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, unutulmazlar arasında yerini çoktan aldı bile. Bir süre önce ekranlara veda eden dizinin sevilen oyuncularından biri olan Ceren Benderlioğlu da nihayet yeni projesini belirledi.

Başrolünde Oktay Kaynarca’nın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi çok izlenen bir yapımdı. Dizinin sevilen oyuncularından biri de Ömür Façalı Çakırbeyli’ye hayat veren Ceren Benderlioğlu’ydu. Benderlioğlu, Okan Akbaba’nın hayat verdiği İlyas Çakırbeyli’nin eşini canlandırıyordu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi haziran ayında 199. bölümünde ekranlara veda ettikten sonra Ceren Benderlioğlu’ndan uzunca bir süre ses çıkmamıştı. Başarılı oyuncu nihayet setlere dönüyor. Yine ATV ekranında ancak bu kez çok farklı bir yapımla.

Ceren Benderlioğlu, Fabrika Yapım’ın ATV için hazırladığı, senaryosunu Nimet Erdem ile Veli Kaya’nın yazdığı, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturacağı İçimizdeki Ateş dizinde rol alacak. Benderlioğlu’n yeni dizide Tülin ismine bir karakteri canlandıracak.

Mayıs ayında sete çıkması beklenen ve haziran ayına kadar çekimlerinin tamamlanıp izleyiciyle buluşması planlanan gençlik dizisinin başrollerinde genç kuşağını aranan isimlerinden Atakan Hoşgören ve İpek Filiz Yazıcı var. Yeni dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Gizem Arıkan ve Burak Sevinç de var.

38 yaşındaki Ceren Benderlioğlu setlere 2002 yılında Aslı ile Kerem dizisiyle adım attı. Ekmek Teknesi, Gülbeyaz, Kırık Kanatlar, Doktorlar, Melekler Korusun, Geniş Aile gibi birçok başarılı yapımda rol aldı. Benderlioğlu en son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ekrana geliyordu.

[ad_2]

Kaynak