Dilan Çiçek Deniz’i hayranlarına kavuşturacak, merakla beklenen Kusursuz Kiracı’nın yayın tarihi belli oldu!


Fox TV’nin kısa süre önce duyurduğu, başrollerinde Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü ve Bennu Yıldırımlar’ın yer alacağı Kusursuz Kiracı dizisinin çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlanmıştı. Dizi ekibinin sete çıktığı anlarda iki ünlü ismin birlikte verdikleri selfie paylaşımı ise sosyal medyada büyük ilgi topladı.

Bir yaz dizisi olarak duyurulan MF Yapım imzalı, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı, Nermin Yıldırım’ın senaryosunu yazdığı Kusursuz Kiracı’nın ne zaman yayınlanacağı ise merak konusuydu. Dizinin yayın tarihi belli oldu.

Fakat Fox TV’nin Mayıs ayı içinde yayınlamayı düşündüğü dizi için hatalı bir karar verdiğini düşünenler vardı. Sezon sonunda izlenme oranlarının ciddi şekilde düştüğü biliniyor. Diziyi Mayıs ayında başlatıp, bir süre sonra ise sezon finali yapmayı planlayan Fox TV’nin, gelecek sezonda da güçlü bir şekilde Kusursuz Kiracı dizisini yeniden izleyicilerin karşısına getirme planları yaptığı belirtiliyordu.

FOX TV’nin bu ay yayın akışına alması beklenen, Türkiye’nin en başarılı kadın yapımcılarından Asena Bülbüloğlu’nun imza attığı Kusursuz Kiracı dizisi ile ilgili beklenen karar sonunda çıktı. İlk bölümü hazır olan ve çok beğenilen dizinin yaz sezonunun yaklaşması ve bu dönemde düşen izlenme oranları göz önüne alınarak eylül sezonuna ertelenmesine karar verildi belirtildi.

Çekimleri başlayan Kusursuz Kiracı dizisi bir apartmanda insanlar arasında yaşanan ilişkileri konu alacak. Serkay Tütüncü, Kusursuz Kiracı dizisinde Yakup Ortaç isimli bir karakteri canlandıracağı Dilan Çiçek Deniz’in ise Mona Ünkap isimli karaktere hayat vereceği belirtiliyor. Dizinin başrol oyuncuları Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü bir internet gazetesinin muhabirleri olarak karşımıza çıkacak.Kaynak