Destan dizisinin veda zamanı belli oldu! İşte o tarih…


Ebru Şahin ve Edip Tepeli’nin başrolünde oynadıkları Destan dizisi, atv’nin sezona damgasını vuran yapımların başında geliyor. Dizinin hikayesi de oyunculukları da beğeni topluyor. Türklerin İslamiyet öncesi bir dönemini anlatan dizide Akkız rolüyle Ebru Şahin büyük beğeni topluyor.

Dönem kostümleri, farklı dili ile ekrana renk getiren bir diziz olan Destan’da, sezon boyunca hem oyuncular hem kamera arkasındaki ekip çok yoruldu. Zorlu bir çalışma süreci yaşandı sezon boyunca. Dönem dizisi olması nedeniyle de ayrı bir mücadele veriliyor sette.

Oyuncuların aksiyon sahneleri için özel dersler, eğitimler aldıkları dizi, başarısıyla da dikkatleri çekiyor. Salı akşamlarının sevilen yapımı, pek çok dizi sezon finaline girerken ne zaman veda edeceği ile ilgili olarak da sosyal medyada konuşuluyor.

Atv, çok izlenen ve reytinglerinden de büyük memnuniyet duyduğu diziyi 2. sezonda da devam ettirecek. Sezon başındaki reytingleri alamıyor olsa da diziye ilgi büyük. Destan dizisinin sezon finali ile ilgili olarak da tarih belli oldu!

Büyük bütçelerle hazırlanan ve her hafta yoğun bir çabanın ardından ekrana getirilen dizinin tüm çalışanları ve oyuncuları için şimdi dinlenme vakti! atv, dizinin 14 Haziran’da sezon finali yapmasına karar verdi.

27. bölümüyle birlikte dizi 2 hafta sonra yaz tatiline çıkıyor. Bozdağ Film imzalı dizi, reytinglerde uzun süre birinciliği korumuştu ancak Kanal D’nin Üç Kız Kardeş dizisine tahtı kaptırdı! Yine de ekranın sevilen ve reytingi yüksek yapımlarından birisi olarak yeni sezonda da daha görkemli bir şekilde dönmesi bekleniyor…Kaynak