Destan dizisi bir Sen Çal Kapımı gibi olamadı! Ebru Şahin ile Edip Tepeli’nin yolları ayrılıyor!


TelevizyonGazetesi.com / Özel Analiz – Edip Tepeli’den buraya kadar! Destan dizisinde başrol nasıl ayrılacak? Sefirin Kızı dizisindeki Kavruk Ömer karakteri ile geniş bir izleyici kitlesinin hayranlığını kazanan Edip Tepeli, geçen sezon başında da 3 farklı ismin arasından sıyrılarak Destan dizisinin başrolüne seçilmişti.

Edip Tepeli, Batuga karakteri ile yer aldığı Destan dizisinde Ebru Şahin ile iyi bir ikili oldu ama onların enerjileri beklendiği kadar geniş bir kitleyi etkilemedi… Örneğin Sen Çal Kapımı dizisindeki Hande Erçel ile Kerem Bürsin gibi veya, Erkenci Kuş’ta Demet Özdemir ile Can Yaman gibi büyük bir etki yapamadılar.

Oysa ki Destan dizisi daha başladığı anda birçok ülkede birden yayınlanan ve en hızlı şekilde dünyanın farklı ülkelerine yayılan bir dizi olmuştu. Bu yurt dışı başarısının iki başrol oyuncusunun tüm izleyenleri etkileyen bir uyum içinde sosyal medyada geniş bir destekçi grubu bulamaması da dikkatlerden kaçmadı.

Destan dizisi hep Ebru Şahin ile anıldı ve sosyal medyada da Edip Tepeli’nin geride kaldığını gördük… Dizinin ikinci sezonu için atv ve yapımcı Bozdağ Film net bir karar aldı. Destan dizisi devam edecek ama Edip Tepeli, hikayeye veda ediyor.

3 farklı ismin arasından seçilerek Batuga karakterini canlandıran Edip Tepeli, başarılı bir performans ortaya koydu. Ancak Akkız ile Batuga karakterlerinin akıllardan çıkmayacak kadar etkili olduğunu söylemek de doğru değil.

Destan dizisinin iki başrol karakteri sevildi, oyuncular da birbirlerine uyumluydular. Ancak bir Sen Çal Kapımı dizisindeki Serkan ile Eda gibi de sosyal medyanın zirvesinde yer alamadılar.

Destan dizisinin ikinci sezonunda Ebru Şahin’in partneri olarak kimin hikayede yer alacağı da şimdiden merak konusu oldu.

Yaz arası verecek olan Destan dizisinde yenilenecek hikaye ve oyuncularla birlikte ikinci sezonun çok daha etkili olması bekleniyor.Kaynak