Deniz Işın ve İlhan Şen’li Sevmek Zamanı ne zaman yayınlanacak? İşte yanıtı!


TelevizyonGazetesi.com / Detay- ATV’nin yeni yaz dizisi Sevmek Zamanı’nda çekimler son hız sürüyor. Romantik komedilerin arasında dramatik hikayesiyle ayrışacak olan Sevmek Zamanı’nın ilk yayın tarihi nihayet belli oldu.

ATV’nin yeni dizisi Sevmek Zamanı, başrollerde son dönemin dikkat çeken iki genç oyuncusu Deniz Işın ve İlhan Şen’i başrollerde bir araya getiriyor. Dizinin tanıtımlarında Deniz Işın ve İlhan Şen partner olarak izleyicilerden tam not aldı.

Çekimleri bir süredir son hız devam eden diziden iki tane de tanıtım gelmişti. Ancak ilk bölümünün yayınlanacağı tarih hala açıklanmamıştı. Merakla beklenen bu tarih nihayet belli oldu. Sevmek Zamanı isimli dizinin ilk bölümünün 20 Haziran Pazartesi günü ATV ekranında olacağı belirtildi.

Kanalın yeni yaz dizisi, rakipleri arasında konusuyla farklı bir yerde duruyor. Yaz dizilerinin hikayeleri genellikle romantik komedi oluyor. Ancak Sevmek Zamanı dizisinin, hikayesiyle ilgili henüz detaylı bir bilgi gelmese de daha ağır bir dizi olduğu biliniyor. Dolayısıyla Sevmek Zamanı, yaz boyunca romantik komedi izlemek istemeye izleyicilere bir alternatif olacak.

Dizinin başrol oyuncuları, genç kuşağın iki başarılı ismi Deniz Işın ve İlhan Şen’den oluşuyor. Her ikisi de daha önce rol aldıkları projelerle de dikkatleri çeken isimler. İlhan Şen, asıl çıkışını Ramo ile yaparken, Deniz Işın da Sefirin Kızı dizisiyle büyük dikkat çekmişti.

Deniz Işın’ın Firuze ve İlhan Şen’in de Kaan karakterlerine hayat verdikleri dizinin konusuyla ilgili bir açıklama yok. Ancak tanıtımlardan anlaşıldığı kadarıyla Sevmek Zamanı, acıklı bir aşk hikayesini anlatacak.

Süreç filmi imzalı Sevmek Zamanı dizisinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban-Ömer Aydın üstlenirken, genel hikayeyi Yıldız Hülya Bilban-Ömer Aydın, senaryoyu Nalan Merter Savaş kaleme aldı. Dizinin müziklerini ise Cem Öget düzenliyor. Dizide ayrıca Toprakcan Adıgüzel, Serenay Aktaş, Çağdaş Onur Öztürk, Nimet İyigün rol alıyor.Kaynak