Demet Özdemir’li Dünyayla Benim Aramda’dan ilk görüntüler paylaşıldı!


Televizyongazetesi.com/Detay – Türkiye’nin yeni dijital platformu Disney Plus’ın yayına başlamasına günler kaldı. 14 Haziran Salı günü gerçekleşecek büyük açılış için geri sayım devam ediyor. Platformun büyük bir merakla beklenen dizilerinden biri olan Dünyayla Benim Aramda’dan ilk görüntüler paylaşıldı.

Disney Plus. 14 Haziran’da ilk anlaşma yaptığı Türk oyuncu olan Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı Kaçış dizisiyle Türkiye’deki yayın hayatına başlayacak. Türkiye pazarına gireceği belli olduktan sonra gerçekleştirdiği agresif stratejiyle herkesin dikkatlerini üzerine çeken Disney Plus dün bi basın toplantısı düzenledi.

Platformun açılışıyla ilgili basın toplantısında dev ekranda, Demet Özdemir’i yeniden hayranlarına kavuşturacak Dünyayla Benim Aramda dizisinden ilk görüntüler paylaşıldı. Çekimleri çok büyük gizlilikle devam eden dizinin bu görüntüleri büyük heyecan yarattı.

Dünyayla Benim Aramda, Disney Plus’ın Kaçış’tan sonra izleyiciyle buluşturacağı ikinci Türk dizisi olacak. Demet Özdemir, Hafsanur Sancaktutan ve Buğra Gülsoy’u bir araya getiren dizinin setinden hiç bir bilgi çıkmaması için özel bir çaba harcandığı oyuncuların sosyal medya paylaşımlarındaki dikkatlerinden de anlaşılıyor.

MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı dizinin yönetmenliğini ise Hülya Gezer yapıyor. Demet Özdemir, kameralar karşısında diziyle ilgili bilgi veremeyeceğini, yasak olduğunu açık açık dile getirmişti.

Romantik komedi türündeki dizide Demet Özdemir İlkin isimli bir dergi yöneticisine hayat veriyor. Buğra Gülsoy ise İlkin’in oyuncu sevgilisi Tolga’yı canlandırıyor. Dizide İlkin’in Tolga’nın kendisine olan aşkını test etmek için kurduğu bir oyunla yaşananlar anlatılıyor. Hafsanur Sancaktutan İlkin’in ofiste beraber çalıştığı Sinem’i, Zerrin Tekindor fotoğrafçı Burçin’i, İbrahim Selim Tolga’nın menajeri Cüneyt’i, Melisa Döngel ise dergi çalışanı Ceren’i canlandırıyor. Metin Akdülger ise dizinin 5. bölümünde İlkin’in hayatına sürpriz bir şekilde giriyor.Kaynak