Damla Sönmez Aziz Dizisine Geri Mi Dönüyor? Sürpriz Var! Dilruba Dönüyor!


Show Tv’nin yeni dizisi Aziz sezon finali yaparak ekranlara bir süreliğine veda edecek. Aziz dizisinden ayrılan Dilruba karakterine hayat veren Damla Sönmez sürprizi geliyor! Damla Sönmez diziye geri mi dönecek?

Show Tv’nin bu sezon başlayan yeni dizisi Aziz’de sürpriz üzerine sürpriz yaşanacak!

Başrolünde Murat Yıldırım, Simay Barlas, Fırat Tanış, Ahmet Mümtaz Taylan ve Damla Sönmez’in yer aldığı Aziz dizisi sezon finali gerçekleşti.

İlk bölümleri ile dikkatleri üzerine çeke Aziz daha sonraları giderek reyting kaybetmişti. Dizide ilk değişiklik senaristin diziden ayrılması ile yaşanmış ancak reytingler daha da düşmüştü.

Aziz dizisinde Dilruba karakterine hayat veren Damla Sönmez’in de ayrılması ile reytingler iyice düşmüştü. 

Aziz-3

Azizi dizisi yinede Show Tv’den ve yapım şirketinden gelecek sezon biletini almayı başarmıştı. Dizi sezon finali yaparak ara verecekti. 

Aziz dizisinin sezon finali çekildi!

Bir Zamanlar Çukurova Hakan Öldü Mü? İbrahim Çelikkol Diziden Neden Ayrıldı? Diziden Neden Çıktı?

Bir Zamanlar Çukurova Hakan Öldü Mü? İbrahim Çelikkol Diziden Neden Ayrıldı? Diziden Neden Çıktı?

Aziz dizisi sezon finalinin ardından başarılarını kutlama yemeği ile taçlandırdı. Pasta kesen dizi ekibine diziden ayrılan Damla Sönmez’de eşlik etti. 

Aziz dizisi ekibi sezon finalinde pastayı Murat Yıldırım, Simay Barlas ve Damla Sönmez birlikte kesti. Bu durum Damla Sönmez diziye geri mi dönecek sorusunu akıllara getirdi.

Dilruba karakteri dizide annesinin yanına giderek veda etmiş açık kapı bırakılmıştı. Ancak Damla Sönmez hayranları Sönmez’in dizide ikinci kadın olmasından hoşlanmamış ve sürekli olarak diziden ayrılması yönünde sosyal medyada baskılar yapmıştı.Kaynak