Daha İyisi Olamazdı! Gökçe Eyüboğlu, Mehmet Günsür ve Alperen Duymaz Aynı Projede! Kül Filmi Konusu Ne? Ne Zaman?

[ad_1]

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Sanem karakteri ile harikalar yaratan Gökçe Eyüboğlu’nun yeni projesi heyecanlandırdı.

Son dönemin en çok göze çarpan oyuncularından Gökçe Eyüboğlu önce Kadın dizisindeki başarılı performans ile alkışlanmış ve Ceyda karakteri ile akıllara yazılmıştı. Sonrasında ise Evlilik Hakkında Her Şey dizi ile çok daha iyisini de yapabileceğini yarattığı Sanem karakteri ile gösterdi.

Bu sezon Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin biteceği için yarattığı karakter ile en çok üzüntü yaratan isimlerin başında gelen Gökçe Eyüboğlu’nun yeni proje haberi ile bir nebze olsun sizi seyircisi avuntu buldu.

Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm ne zaman, bu akşam neden yok? Evlilik Hakkında Her Şey için gözler Fox TV yayın akışında - Haberler

Evlilik Hakkında Her Şey, maalesef eğlenceli içeriği sebebi ile karamsar bir ruh halinde olan ve klasik basit içeriklere alışık televizyon izleyicisi tarafından karşılık bulamadığı için  gelecek hafta yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda edecek.

Sumru Yavrucuk, Erdal Küçükkömürcü, Gökçe Bahadır, Serkan Altunorak gibi harika oyuncuları ve yarattıkları harika karakterleri bünyesinde barındıran dizinin üzen finali sonrası başarılı oyuncu da yeni rolüne hazırlanmaya başlayacak.

Gözden kaçırmayın

Necip Memili Ve Kubilay Aka

Necip Memili Ve Kubilay Aka “Çukur” Sonrası Yine Aynı Projede! “Annesinin Kuzusu” Filmi Konusu Nedir? Ne Zaman?

Funda Eryiğit kimdir? Bir Başkadır dizisinde Ruhiye karakterini canlandıran Funda Eryiğit kaç yaşında? - Medya Haberleri

Gökçe Eyuboğlu müjdesi sonrası Ay Yapım’ın Netflix için hazırlıklarına devam ettiği Kül isimli sinema filminin kadrosunda Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve Mehmet Günsür’ün de olacağı haberi heyecanı doruğa çıkarttı.

Bir yayın evi sahibinin karısının yasak aşk hikayesinin ele alınacağı Kül isimli sinema filminin senaryosunu Erdi Işık yazarken, yönetmeni ise Erdem Tepegöz oldu.

[ad_2]

Kaynak