Çok sevilen Hayaller ve Hayatlar dizisi başarısının ilk meyvesini aldı!

[ad_1]

BeinConnect’te ekrana gelen Hayaller ve Hayatlar dizisi ilk bölümünden bu yana büyük ilgi görüyor. İçleri ısıtan hikayesiyle izleyiciyi kendine bağlayan dizi başarısının ilk meyvesini almayı başardı.

Yapımını NGM’nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, beIN ORIGINALS dizisi Hayaller ve Hayatlar’ın, yirmi üçüncü ve yirmi dördüncü bölümleri dün paylaşıldı. Yeni bölümler diziyi büyük bir ilgiyle izleyenler tarafından sevinçle karşılandı.

İlk bölümünden bu yana büyük bir beğeniyle izlenen ve neredeyse herkesten tam not alan dizi başarısını ikinci sezon onayı alarak taçlandırdı. İlk sezonun çekimleri sona ermişti. Ekibin ikinci sezon için yeniden sete çıkacağı öğrenildi.

Güçlü kadın karakterleri, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu ile büyük beğeni toplayan Hayaller ve Hayatlar dizisinde Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Serkay Tütüncü, Ekin Mert Daymaz, Halil İbrahim Kurum, Özge Özacar gibi dikkat çekici isimler yer alıyor. Altan Dönmez’in yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosunu ise Yelda Eroğlu ile Yeşim Çıtak yazıyor.

Yeni bölümleri perşembe akşamları Bein Connect platformunda yayınlanan dizinin gidişatı izleyicileri memnun ediyor. Oyunculuk performansları ve hikayenin de etkileyici olmasının yansımalarını sosyal medyadaki övgü dolu yorumlarla anlayabilirsiniz. Geniş bir hayran kitlesi bulunan dizi, aynı zamanda yurt dışında da son dönemde en çok öne çıkan yapımlardan birisi oldu.

Diziyi çok seven hayranları Hayaller ve Hayatlar’ın sona ereceğinden korkuyordu. Ancak güzel haber geldi, Hayaller ve Hayatlar’ın ikinci sezonuyla devam edeceği açıklandı. Bu karar dizinin hayranları tarafından büyük bir mutlulukla karşılandı.

[ad_2]

Kaynak