Camdaki Kız izleyicisine kötü haber!


Kanal D’nin perşembe akşamları ekrana gelen heyecanlı dizisi Camdaki Kız dizisi düşen reytinglerini yeniden toparlamayı başardı. Ancak dizinin hayranlarını üzecek bir haber var.

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizisi Camdaki Kız dizisi son haftalarda reytinglerindeki düşüşle dikkatleri çekmişti. Ancak dizi ekrana gelen 41’inci bölümüyle yeniden zirvedeki yerini aldı. Camdaki Kız, Kantar Medya’nın verilerine göre AB ve ABC1 kategorilerinde yine birincilikler aldı ve tüm kişilerde günü dördüncü olarak bitirdi.

Ancak Camdaki Kız izleyicisine kötü bir haber var. Dizinin yeni bölümünü izlemek için ekran başına geçecek izleyiciler hayal kırıklığı yaşayacak. Çünkü bu hafta Camdaki Kız’ın yeni bölümü yayınlanmayacak. Bayram tatili sebebiyle bu akşam ekrana gelmeyecek dizinin yeni bölümü önümüzdeki hafta yayınlanacak.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın geçen hafta yayınlanan bölümüne Muzo’nun evlilik kararı damgasını vurmuştu. Pera ile evlenmeye karar veren Muzo’nun bu açıklaması tüm aile üyelerini şaşkınlığa uğrattı.

Bu arada reytinglerde yeniden başarıyı yakalayan dizinin sezon sonuna yaklaşılıyor. Camdaki Kız’ın önümüzdeki sezon devam edip etmeyeceği büyük merak konusu. Dizide Muzo karakterini başarıyla canlandıran Enis Arıkan kısa süre önce bu konuyla ilgili gazetecilere bir açıklama yapmıştı.

Diziyi çok sevdiğini ve çok güzel bir iş ortaya koyduklarını anlatan Enis Arıkan, Camdaki Kız dizisi için “Gerçekten çok güzel bir iş oldu. Şahane bir ekibimiz var. Seneye de inşallah devam ediyoruz, reytingimiz de çok iyi, birincisiyiz şu anda. Bi yaz arası veririz. İki ay tatil yaparız. Sonra devam eder.” sözleriyle Camdaki Kız’ın üçüncü sezonla devam edeceğinin işaretini verdi.Kaynak