Burak Sevinç, TRT1 dizisinde istediğini alamadı ama atv dizisi ilaç gibi gelecek!


Burak Sevinç hayranları, TRT1 ekranında yayınlanan Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli dizisine yeterince ilgi göstermedi. Cuma günleri yayınlandığı dönemde az ilgi çeken ama çok yoğun bir emeğin ürünü olan dizi, hala devam ediyor. 26 bölüm olarak çekimleri 7 ay süren dizinin ilk bölümlerini prime-time’da yayınlayan TRT1, düşük reytingler sonrasında diziyi öğlen saatlerinde ve gece yarısı yayınlamaya başladı…

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli dizisine büyük önem veren Burak Sevinç, başrolde etkili bir performans ortaya koydu ve rolünün hakkını da birçok hayranına göre verdi… Ancak düşük gelen reytingler ile TRT1’in yayın planlamasında yaptığı değişiklikler, diziyi izlemek isteyenleri de rahatsız etti.

Dizi halen TRT1 ekranında gece yarısında devam ediyor ve geriye de az sayıda bölüm kaldı. Burak Sevinç ise yeni bir dizinin hazırlıkları içinde… Oyuncuyu yakında atv ekranında izleyeceksiniz. İçimizdeki Ateş isimli yeni dizinin kadrosuna dahil olan Burak Sevinç, ana karakterlerden birisini canlandıracak.

Mayıs ayında çekimlerine başlanacak olan dizi Haziran ayında yazlık dizi olarak atv’de izleyicilerle buluşacak. Atakan Hoşgören ve İpek Filiz Yazıcı ile anılan diziye 3 yeni isim daha katıldı. Burak Sevinç dışında, Ceren Bendelioğlu ve Gizem Arıkan da dizinin yeni oyuncuları oldu. Burak Sevinç, hikayede Doğan karakteri ile yerini alacak.

1985 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelen Burak Sevinç, 3 sezon süren Söz isimli asker dizisinde canlandırdığı Fethi karakteri ile popülerlik kazandı. Kırmızı Oda dizisinde Doktor Deniz karakteri ile öne çıkan oyuncu, Bonkis isimli dijital yapımda da yer almıştı.Kaynak