Bugün Erşan Kuneri günü! Cem Yılmaz’ın ilk dizisini izlemeye hazır mısınız?


Bugün hem Cem Yılmaz hem de hayranları için büyük gün. Çünkü başarılı komedyenin kariyerinin ilk dizisi bugün Netflix’te izleyicilerin karşısına çıkıyor. Erşan Kuneri aynı zamanda Cem Yılmaz’ı uzun bir aradan sonra yeniden izleme fırsatı sunacak.

Cem Yılmaz bugüne kadar birçok gösteriye ve filme imza attı. Ancak hiç dizi yapmadı. Erşan Kuneri Cem Yılmaz’ın kariyerinin ilk dizisi olacak. Dolayısıyla usta komedyen için de çok özel bir önem taşıyor. Erşan Kuneri uzun bir bekleşin sonunda nihayet bugün Netflix’te.

Cem Yılmaz’ın hem yönettiği hem de başrolünde oynadığı Erşan Kuneri, GORA ve Arif V 216’da yer alan karakterlerdi. Her ikisine de Cem Yılmaz hayat vermişti. Başarılı komedyen Erşan Kuneri’den ayrı bir dizi çıkardı.

Sekiz bölümden oluşan dizinin çekimleri geçen yaz tamamlandı. Nihayet bugün izleyiciyle buluştu. Dizide erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri’nin 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar vermesini konu alıyor.

Uzun süredir heyecanla beklenen Erşan Kuneri dizisinde Cem Yılmaz’ın yanı sıra Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak gibi hepsi birbirinden başarılı ve sevilen isimler yer alıyor.

Cem Yılmaz, başından sonuna kadar toplam 2 yıllık bir dönemi kapsayan Erşan Kuneri dizisinde 1970’li yılların Türk sinemasının verdiği mesajları da barındıran bir senaryo ortaya koydu. Türk sinemasına adeta aşık olduğu bilinen ve hemen her filmin de hikayesini bilen Cem Yılmaz, etkili bir oyuncu kadrosu ile çok özel bir diziyi hayranları ile buluşturacak olmanın heyecanını da yaşıyor.Kaynak