Bu sezonu şanssız geçiren Fox TV’nin yeni dizisi Gülümse Kaderine’nin günü belli oldu!


Bu sezonu arka arkaya verdiği final kararlarıyla çok zor geçiren Fox TV çok yakında iddialı bir diziyi ekrana getirmeye hazırlanıyor. Gülümse Kaderine isimli dizi hem oyuncu kadrosu hem de çarpıcı hikayesiyle dikkat çekeceğe benziyor.

Bu kış sezonunda birçok dizisini reyting yarışına kurban veren Fox TV’nin yüzü, en son ekrana getirdiği Mahkum dizisiyle nihayet gülmüştü. Başrollerinde Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun yer aldığı dizi reytinde zirveden inmiyor. Fox TV, Mahkum’dan aldığı bu gazla yeni bir diziyi daha ekrana getirmeye hazırlanıyor.

Yetimhanede büyüyen iki genç kızın dram dolu hikayesini anlatan Gülümse Kaderine isimli dizinin yayınlanacağı gün nihayet belli oldu. Yeni dizinin ilk bölümü 27 Nisan Çarşamba günü ekrana gelecek. Gülümse Kaderine dizisi çarşamba akşamları Kuruluş Osman, Annenin Sırrıdır Çocuk, Kara Tahta, Sadakatsiz ve Oğlum dizilerine karşı yarışacak.

Yapımını Avşar Film, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği dizi, Zalim İstanbul’da yaptığı çıkışla tüm dikkatleri üzerine çeken Bahar Şahin’i yine dram yüklü bir hikayeyle ekrana getireceği için büyük önem taşıyor. Zira hayranları çok uzun süredir Bahar Şahin’i yeniden ekranda görmek için sabırsızlanıyordu. Dizide ayrıca Mine Tugay, Burak Sergen, Sude Zülal Güler, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç, Aslı Sümen, Ertuğrul Postoğlu, Ahu Sungur, Müge Su Şahin, Sevinç Kumaş, Nazan Diper, Aslı Samat, Ülkü Hilal Çiftçi, Bade Arazlı ve Duygu Arda rol alıyor.

Gülümse Kaderine’nin hikayesi ise şöyle: Eda ve Yaren Bursa’da yetiştirme yurdunda büyümüş, birbirlerini kardeş olarak kabul ederek kimsesizliklerini avutmaya çalışan iki genç kızdır. Yaren üniversite sınavına girip tıp fakültesini kazanarak doktor olmak istemektedir. Eda ise liseyi yarıda bırakmış, okuyarak bir yere varamayacağını düşünmektedir.

İkisi de on sekiz yaşını doldurdukları için artık kendi hayatlarını kurmak isterken, iki kızın kaderi gittikleri bir ev partisinden sonra trajik bir şekilde tamamen değişecektir… Yaren kendisinden saklanan geçmişinin sırlarına doğru bir yolculuğa çıkarken, Eda bu yolculukta bütün krizleri fırsata çevirmeye başlar.Kaynak