Bu çiftler yaz ayına damgasını vuracak! Kusursuz Kiracı, Bir Yaz Dizisi ve Gizli Kalsın dizileri ve tüm detaylar…


Yaz sezonu için televizyon kanallarının dizi arayışları sürüyor. Hummalı bir çalışma çoktan başladı. Bazı kanalların dizileri de yavaş yavaş ortaya çıkmakta. Sezon sonuna doğru yaklaşırken yepyeni yaz dizilerinin ekrana gelmeye başlayacağı yaz aylarında, yeni dizi çiftleri sosyal medyanın da gündeminden düşmeyecek gibi duruyor!

Mayıs sonu ve Haziran ortasında sezon dizileri final ya da sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Bu arada yazlık diziler de birer birer ekrana gelmeye başlayacak. Yaz sezonunda daha renkli ve romantik komedi türü diziler ağırlıkta olarak yayınlanmakta.

Yeni dizi çiftleri, romantik komedi yapımlarıyla sosyal medyanın da gündemini meşgul ediyor. Bu yaz da hepsi birbirinden başarılı ve sevilen ünlü isimleri partner olarak yaz dizilerinde göreceğiz. Şimdiden iki ayrı kanalın 3 yaz dizisi netleşti.

Fox TV, elini çabuk tutan kanallardan. Zira daha şimdiden iki yaz dizisini belirlemiş durumda. Sezonda pek çok dizisine final kararı vermek durumunda kalan Fox TV’nin yaz ayı için işi şansa bırakmaya niyeti yok gibi duruyor..
Kanalın yaz için Kusursuz Kiracı ve Gİzli Kalsın isimli iki dizisiyle ilgili detaylar da netleşmeye başladı.

Gizli Kalsın dizisinde Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal partner oldular. Şahin Altuğ’un hem hikayesini yazdığı hem de yönetmenliğini yapmaya hazırlandığı dizide iki sivil polisin renkli macerası anlatılacak. Proje yine eğlenceli bir yapım olarak ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor.

Fox TV’nin ikinci yaz dizisi ise iki dikkat çeken ismi bir araya getiriyor. Kusursuz Kiracı isimli dizide Dilan Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü başrolde yer alıyorlar. Partnerlikleri şimdiden merak konusu olan ikili, çekimleri başlayan dizinin setinden ilk paylaşımlarıyla merakları da artırdılar. Dizinin bir apartmanda geçeceği ve gençlere yönelik bir yapım olacağı konuşuluyor.

Gelelim 3. yaz dizisine… Kanal D’nin ismi ile de dikkat çeken dizisinin adı Bir Yaz Dizisi… Son olarak rol aldığı Masumiyet dizisindeki rolüyle dikkatleri çeken İlayda Alişan ile yine son dönemin başarılı genç oyuncularından Burak Yörük başrolde yer alıyor. Bir Yaz Dizisi, çok ünlü bir aktörle ünlü olmak isteyen bir oyuncu adayının hikayesini anlatıyor. İkilinin hayranları, sosyal medyada çoktan gündem oluşturmaya başladı. Sabırsızlıkla beklenen dizinin çekimlerinin başlaması da yaz sezonuna ilk girecek dizilerden olacağı görüntüsünü veriyor…Kaynak