Birbiri ardına başarılı diziler sonrasında Kanal D, yeni dizisi Veda Mektubu’na çok güveniyor!

[ad_1]

Kanal D ekranında son yıllarda çok etkili diziler yayınlanıyor. Sadakatsiz dizisi final yapsa bile hala akıllardan çıkmadı. Camdaki Kız, Üç Kız Kardeş, Yargı ve O Kız gibi etkili dram yapımları milyonlarca izleyiciyi Kanal D ekranına çekti. Çok fazla dizi yapmak yerine, etkili hikayeleri olan ve güçlü oyunculardan kurulu kadrolar ile hazırlanan dizileri tercih eden Kanal D, bu noktada çok doğru adımlar atıyor.

Kanal D’nin son olarak izleyicileri Veda Mektubu dizisi ile büyük bir sürpriz yapacağını da söylemek lazım. Yaşanmış bir hikayeden alıntılanan Veda Mektubu dizisinin oyuncu kadrosunu görenler zaten projenin çok dikkat çekeceğinden emin.

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar gibi önemli isimlerin bir araya geldiği Veda Mektubu dizisinin fragmanları da beğeni topladı.

Dizinin setinde ekibin yoğun bir şekilde çalıştığı ve işlerin yolunda olduğu bilgisi de geliyor. Kanal D henüz yayın gününü duyurmadı ama Şubat ayının ilk yarısında izleyicilerle buluşma ihtimali yüksek gözüküyor.

Senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı Veda Mektubu dizisinde çok etkili diyaloglar izleyeceksiniz. Başrol oyuncularının karakter yaratma konusundaki yeteneklerini daha önceki yapımlardan iyi bilen izleyiciler Kanal D’nin projeye çok güvenmesinin nedenini de anlayabiliyor.

Hikayenin de güçlü bir dram olmasının yanı sıra fragmana yansıyan çekim kalitesi de dizi için çok çalışıldığını gösteriyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ve gerçek bir aşka dayanan hikayesi ile merak uyandıran dizi, çok yakında izleyicilerle buluşacak ve iyi reytingler alması da herkesin beklentisi oldu.

Dizinin hikayesinde ise, yıllar önce bir mektup ile Alanur ve Ziya’nın ayrılan yolları çocukları yüzünden beklenmedik bir şekilde kesişir. Ve iki aile arasında genç aşıkların üzerinden nefes kesen bir hesaplaşma yaşanacak.

[ad_2]

Kaynak