Bir Zamanlar Çukurova Final Yapacak Mı? Bitiyor Mu?


ATV’nin Perşembe akşamları dizisi Bir Zamanlar Çukurova final mi yapacak? Bir Zamanlar Çukurova finali ne zaman?

Damla Sönmez Aziz Dizisine Geri Mi Dönüyor? Sürpriz Var! Dilruba Dönüyor!

Damla Sönmez Aziz Dizisine Geri Mi Dönüyor? Sürpriz Var! Dilruba Dönüyor!

Başrollerinde Hilal Altınbilek’in yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi final mi yapacak? 

ATV’nin 4 sezondur ekranlara gelen ver reyting başarısını sürdüren dizisi Bir Zamanlar Çukurova 5. sezonu çekilecek mi?

4 sezon boyunca yaşanan önemli ayrılıklara rağmen zirvedeki yerini koruyan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sona gelindi mi?

bir-zamanlar-cukurova

Neredeyse tüm başrollerinden ayrıldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sadece Hilal Altınbilek devam etmişti. Diziden önce Vahide Perçim, ardından da Uğur Güneş, Murat Yıldırım, Melike İpek Yalova, Hande Soral, Nazan Kesal ve Kerem Alışık diziye veda etmişti. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde son olarak da Selin Yeninci ve Selin Genç diziye vedaya etmişti.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden yaşanan bu önemli ayrılıklar sonrası Furkan Palalı ve İbrahim Çelikkol dahil olmuş son olarak da Çolak Ağa rolü ile Vahide Perçim’in eski eşi Altan Gördüm dahil olmuştu. 

FİNAL KARARI NETLEŞMEDİ!

Ancak dizi eski başarısını sürdüremedi!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yine de final yapacak oranlardan çok uzak seyretse de dizinin yeni sezonun olmayacağı belirtilmişti. Ancak dizinin final tarihi hala açıklanmadı! 

Kulislerde konuşulanlara göre dizi için hala final kesinleşmiş değil. Yani Bir Zamanlar Çukurova dizisi için 5. sezon onayı gelebilir. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Perşembe akşamları bu sene Fox Tv’de yeni dizi Mahkum Kanal D’de geçen sezonun en çok izlenen dizisi Camdaki Kız gibi oldukça güçlü rakiplerle reyting savaşı vermişti. Kaynak