Bir Zamanlar Çukurova dizisi için neden final kararı alındı, işte uzatılmama nedeni!

[ad_1]

atv ekranında yayınlanan ve izleyicilerin çok sevdikleri Bir Zamanlar Çukurova dizisi için finale doğru adım adım gidiliyor… Hilal Altınbilek’in en başından bu yana başrol oyuncusu olarak kalmaya devam ettiği, diğer 4 başrolün ise birbiri ardına ayrıldığı dizinin çekimleri Adana’da devam ediyor.

4 sezondur devam eden ve milyonların beğenisini kazanan Bir Zamanlar Çukurova’nın artık hikayesi bittiği için veda vakti de geldi. Aslında böyle güçlü izleyici desteği olan bir dizinin devam ettirilmesi düşünülürdü, ancak Bir Zamanlar Çukurova için en büyük handikap hikaye noktasında yaşanıyor.

İbrahim Çelikkol’un dördüncü sezon başında katıldığı dizide ayrıca Furkan Palalı’da son 2 sezondur çok başarılı bir çıkış ortaya koydu. atv, perşembe akşamları çok yüksek reyting getiren dizisini ne yazık ki bitirme kararı aldı. Çünkü hikayeyi bir sezon daha uzatmak artık o kadar da mümkün değil. Hem yoğun çekimlerde ekip de bir hayli yoruldu ve beşinci sezonu göze almak büyük sorunları da beraberinde getirebilirdi.

Aslında birçok izleyici dizinin devam etmesini bekliyordu. Hatta devam etmesi durumunda İbrahim Çelikkol’un da kadroda kalacağı biliniyordu. Ancak 4 sezondur süren dizi için, hikayenin toparlanmasının ve bir sezon daha devam edebilecek ortamın zorlaşması 141. bölümde final yapılması kararını beraberinde getirdi.

Şimdiye kadar 135 bölümü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova’da ekip son dönemece girdi. 1 ay içinde dizinin ekibinin kalan bölümlerin çekimlerini tamamlaması bekleniyor.

141. bölümde veda etmesi beklenen dizide son 6 bölüm kaldı. Reytingleri hala iyi giden ve uzatılması yönünde birçok dizi hayranının da sosyal medyaya düşen mesajlarının artık bir anlamı yok.

atv’nin aldığı karar nedeniyle dizinin 141. bölümü ile birlikte 16 Haziran tarihinde izleyicilerine veda etmesi bekleniyor.

[ad_2]

Kaynak