Bir Küçük Gün Işığı dizisinde Seray Kaya’nın çığlıkları konakta yankılandı! Elif’i iyice delirttiler!


Bir Küçük Gün Işığı dizisi atv ekranında pazartesi akşamları yayınlanıyor ve Seray Kaya da oldukça başarılı performansı ile Elif karakterinin ruhunu ekrana yansıtıyor. İzleyicilerin her sahnesini büyük bir heyecanla izledikleri, her hafta merakla hikayenin nasıl gelişeceğini beklediklerini ve dizinin çok iyi reytingler elde ettiğini söyleyebiliriz.

Bir Küçük Gün Işığı dizisinde diğer dikkat çeken detay ise Berk Oktay ile Seray Kaya’nın çok etkili bir dizi çifti olması oldu. İkili, birbirlerine hem yakıştırılıyor hem de rollerindeki inandırıcılıkları nedeniyle de sosyal medyada en sevilen dizi çiftlerinden birisi olarak anılıyorlar.

Elif karakterinin dizinin 11. yeni bölümünde Tuğçe Açıkgöz’ün canlandırdığı Dila’ya öfkesi de ekrana yansıyacak. Dila ve Ümran’ın konağını basan Elif, öfkesine yenik düşüyor ve ortalığı ayağa kaldırıyor.

Güneş’in Dila’nın kızı olduğunu öğrenen ve Ümran’ın da torununu kendisinden koparmakla tehdit etmesi sonucunda Elif’in öfkeleneceğini ve konağı basacağını yayınlanan fragmandan anlıyoruz.

Seray Kaya, dizide Elif’in yaşadığı hissiyatı izleyicilere geçirme konusunda o kadar başarılı ki, Dila ile karşı karşıya geldiği o hareketli anlarda inandırıcılık oldukça yüksek.

Elif ile Dila karşılaşması sonucunda neler olacak? Güneş’i Elif’ten uzaklaştırabilecekler mi? İşte bu sorular yanıt bekliyor.

Dizinin hayranları, Elif’in annelik hislerinin ne kadar güçlü olduğunu ekran başında hissediyor ve Dila’nın Güneş’e Elif kadar iyi bakamayacağını düşünüyor.

Berk Oktay’ın canlandırdığı Fırat karakteri ise dizinin yeni bölümünde Elif’e gerçekleri söyleyerek biraz daha dikkatleri üzerine çekecek.Kaynak