Bahar Şahin’e bakın siz! Zalim İstanbul dizisinde yaptığını yine tekrar ediyor!


Bahar Şahin hayranları yeni dizisi Gülümse Kaderine’den çok memnun… İlk 3 bölümü yayınlanan dizinin hikayesi açıldıkça, bağlılığı artan bir izleyici kitlesi gözlemliyoruz. Dizinin reytinglerine olumlu yansıması beklenen sosyal medya desteğinin de hızla arttığını ve Çarşamba akşamları Türkiye gündeminde ilk sıraya kadar çıkan dizinin, uzun süre de TT listesinde kaldığını söylemek lazım.

Bu durum izleyicilerin diziyi beğendiklerini gösteren önemli bir gösterge… Bahar Şahin ise izleyicilerin yorumlarına bakıldığı zaman Eda karakterinde oldukça başarılı bir çıkış yaptı. 2020 yılının Haziran ayında final yapan Kanal D dizisi Zalim İstanbul’da Ceren karakterin çok öne çıkmıştı. Bahar Şahin, bu dram dizisinde öyle başarılı bir kariyer çıkışı sergiledi ki, hayranları uzun süredir yeni dizisini bekliyordu.

Gülümse Kaderine ile Fox TV’de izlemekte olduğumuz oyuncu, artık başarılarına yenilerini ekliyor… Bahar Şahin’in Eda karakterini canlandırmadığını, o karakteri yaşadığını söyleyen hayranları, sosyal medyada ünlü oyuncuyu gündemde tutmaya devam ediyor.

Sude Zülal Güler ile de çok iyi anlaştığı gözlemlenen Bahar Şahin, Zalim İstanbul dizisinde olduğu gibi yine göz önünde bulunuyor ve bunu da kendisini rolüne kaptırarak yapıyor.

Ceren karakterinin izlerini Eda’da gördüklerini belirten hayranları, oyuncunun rol yeteneğinin de daha olgunlaştığı düşüncesine sahip.

Bir dizi hayranının şu sözleri Bahar Şahin’in başarısını da gösteriyor: “Son zamanlarda favori karakterim net Eda. Bahar Şahin enfes oynuyor o kadar geçiyor ki bize…”

Genç oyuncunun sert rollerin üstesinden çok iyi geldiğini, hesapsız hareket eden ve çılgınca işler yapabilecek karakterleri canlandırma konusunda da çok başarılı olduğu tespitini yapalım.

Bahar Şahin’in dizideki partneri Yalçın Hafızoğlu ile sette çok iyi bir iletişim kurdukları da gelen haberler arasında.

İkilinin sosyal medyaya yansıyan pozlarına da hayranlarından büyük ilgi var. Bahar Şahin ile Yalçın Hafızoğlu’nun bir araya getirilmesi başarılı bir karar olarak nitelendiriliyor.Kaynak