Aziz dizisinde izleyicileri şok edecek flaş ayrılık kararı!

[ad_1]

Show TV’nin O3 Medya imzalı dönem dizisi olan Aziz, Show TV ekranında Cuma akşamları yayınlanıyor. Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Fırat Tanış ve Simay Barlas gibi önemli oyuncuları başrolde buluşturan dizi 1930’lu yılların Türkiye’sinde geçiyor. Hatay’ın Türkiye’ye katılmasının öncesindeki süreçte yaşananları bir aşk hikayesi ile birleştirerek anlatan Aziz dizisinin Dilruba karakterini Damla Sönmez canlandırıyor.

Proje tasarımını Necati Şahin’in, yönetmenliğini Recai Karagöz’ün yaptığı dizide flaş bir ayrılığın yaşanacağı kulislerde konuşuluyor. TV100’den Birsen Altıntaş’ın haberine göre Dilruba karakterine hayat veren Damla Sönmez, ekibe veda edecek. Ödüllü oyuncunun 25. bölüm itibariyle ekipten ayrılacağı öğrenildi.

İstanbul’da özel olarak hazırlanan platoda çekilen dizinin güçlü oyuncu kadrosunda ayrıca Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Elif Sönmez, Füsun Demirel, Meral Çetinkaya, Cenan Çamyurdu, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan ve İmren Şengel gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Yer aldığı projelerdeki etkileyici performansları ile izleyicilerin aklında yer etmeyi başaran Damla Sönmez, sektörde “ödüllerin kadını” olarak anılıyor. İlk Altın Portakal ödülünü 22 yaşında alan ve o dönemde üniversiteye giden Damla Sönmez’ı uzun yıllardır hem sinema hem tiyatro hem de dizilerde görme şansı yakalayan hayranlarının yaşanan bu ayrılığı üzüldüğünü söylemek pek mümkün değil.

Dilruba karakteriyle Damla Sönmez’in dizide her ne kadar başrol oynasa da sönük kaldığı konusunda birleşen izleyiciler, bu ayrılık sonrasından başarılı oyuncunun daha güzel bir projede, kendini gösterebileceği daha iyi bir rolle karşılarına çıkacağına inanıyorlar.

[ad_2]

Kaynak