Aziz dizisinde büyük ayrılık! Başrol oyuncusu veda ediyor!

[ad_1]

TelevizyonGazetesi.com / Detay — Show TV’de cuma akşamları ekrana gelen Aziz dizisi çok yüksek reytingler almasa da başarıyla yayınına devam ediyor. İzleyicilerin severek izlediği dizinin başrol oyuncularından birinin ekibe veda edeceği ortaya çıktı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Aziz dizisinin başrol oyuncularından Damla Sönmez ekibe veda ediyor. Dizide Dilbura karakterine hayat veren Damla Sönmez’in 25. bölümde diziye veda edeceği belirtiliyor. Aziz dizisi bu akşam 22. bölümüyle ekrana gelecek. Dolayısıyla hayranları Damla Sönmez’i üç hafta daha izleyebilecek.

Başarılı oyuncunun diziden neden ayrıldığına ilişkin bir açıklama ise yapılmadı. Ancak sosyal medyada dolaşan bazı söylentiler Damla Sönmez’in yurt dışında yeni bir projesi olduğuna yönelik. Oyuncu Türkiye’deki yayınına 14 Haziran’da başlayacak Disney Plus’la da anlaşabilir.

34 yaşındaki başarılı oyuncu Türkiye, Paris ve New York’ta tiyatro eğitimi aldı. Setlere 2004 yılında Camdan Pabuçlar isimli diziyle adım atan başarılı oyuncu 2014 yılında rol aldığı Güllerin Savaşı dizisiyle kariyerinin çıkışını yaptı. En son Çukur ve Saygı dizilerinin kadrosunda yer alan başarılı oyuncu ilk bölümünden bu yana Aziz dizisinde rol alıyordu.

Damla Sönmez başarılı sinema filmlerine de imza attı. 2009 yılında “Bornova Bornova” filmindeki rolüyle 46. Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu”, Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri’nde “Umut Veren Genç Yetenek”, Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali’nde “Genç Cadı” ödüllerini aldı.

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Damla Sönmez’in her projesi büyük bir heyecanla takip ediliyor. Dolayısıyla hayranları şimdi başarılı oyuncunun ne yapacağını merak ediyor.

[ad_2]

Kaynak