Aykırı güzel Berrak Tüzünataç üç yıl sonra televizyon ekranlarına dönüyor!

[ad_1]

Televizyon ve sinema dünyasının aykırı ve başarılı isimlerinden Berrak Tüzünataç çok uzun süredir televizyon ekranlarından uzaktı. Televizyon ekranına en son Kurşun dizisiyle gelen Tüzünataç, üç yıl sonra yeniden dönüş yapıyor.

Televizyon izleyicisinin karşısına ilk olarak 2005 yılında Ödünç Hayat dizisiyle çıkan Berrak Tüzünataç, Elveda Rumeli, Ezel, Muhteşem Yüzyıl gibi çok başarılı televizyon dizilerinde rol aldı. Fi ve Dip isimli internet dizilerinde de başarılı performanslar çıkardı.

En son 2020 yılında çekilen Biz Böyleyiz isimli filmde rol alan Berrak Tüzünataç, o günden bu yana dizi setlerinden uzaktaydı. Güzel oyuncu en son 2019 yılında rol aldığı Kurşun dizisinden üç yıl sonra yeniden bir televizyon dizisi için sete çıkmaya hazırlanıyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Berrak Tüzünataç, Kanal D’de ekrana gelecek olan Hayallerim, Babam ve Sen isimli diziyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Focus Film tarafından çekilecek dizinin yönetmen koltuğunda en son Kanunsuz Topraklar’ı yöneten başarılı isim Cevdet Mercan oturacak. Diziyi başarılı kalem Sırma Yanık yazacak.

Berrak Tüzünataç’ın yeni dizideki rol arkadaşı ise son zamanların en dikkat çekici isimlerinden Ozan Dolunay olacak. Başarılı oyuncu en son Fox TV’de yayınlanan Misafir dizisiyle ekrana gelmişti. Ancak dizi çok kısa ömürlü olmuştu.

Hayallerim, Babam ve Sen dizisinde Ozan Dolunay bir sosyal medya fenomenine, Berrak Tüzünataç da onun menajerine hayat verecek. Bir yaz dizisi olması planlanmayan ve ağustos ayının sonlarında ekrana gelmesi beklenen dizi için oyuncu görüşmeleri devam ediyor.

[ad_2]

Kaynak