Aybüke Pusat, Gülsim Ali İlhan, Yasemin Allen ve Deniz Işın! Aksiyon dizilerinin 4 güzelinden birisi artık ekranda yok!


Son dönemde aksiyon dizileri televizyon ekranında bir hayli önemli hale geldi. Özellikle Teşkilat isimli TRT1 dizisinin ilk iki sezonda büyük başarılar kazanması ve üçüncü sezonda da çok etkili şekilde devam ettiği görülüyor. Bu durum birçok dizi yapımcısını ve televizyon kanalını aksiyon projelerine daha fazla önem vermeye itmiş gibi gözüküyor.

2022 – 2023 sezonunda da televizyon ekranlarında birbiri ardında aksiyon ve macera odaklı diziler yayınlanmaya başlandı. Bu diziler arasında Fox TV’de başlayan Dokuz Oğuz ile TRT1’de yayınlanan Al Sancak dizileri asker projeleri olarak öne çıkıyor.

Bir de tv8’de yayınlanmakta olan Sıfırıncı Gün dizisi var ki, polisiye bir suç ve intikam öyküsü anlatılıyor. Aksiyon dizilerinde rol alan kadın oyuncular da hızla artmakta. Bu sezon bu isimler arasında Aybüke Pusat, Yasemin Allen ve Deniz Işın da katıldı. Yasemin Allen daha önce de aksiyon projelerinde rol aldığı için bu tür hikayelere ve sahnelere alışık.

Ancak dizi izleyicilere Aybüke Pusat ve Deniz Işın’ı ellerinde silahla görünce biraz garipsedi. Her ne kadar Aybüke Pusat, bol aksiyonlu Söz dizisinin ilk iki sezonunda başrolde yer almış olsa da, bu projede doktor rolündeydi.

Aybüke Pusat ile Deniz Işın ikilisi, yeni sezonda ellerinde silahlarla ekrana yansıyor ve izleyiciler de onların bu halini yeni gördükleri için bir hayli merakla izliyor.

Fakat tv8’in artık Sıfırıncı Gün dizisini desteklemeyeceği ortaya çıkınca, Aybüke Pusat için bu proje daha yeni başlamışken bitmek durumunda kaldı.

Nisan karakterini canlandıran oyuncu, Engin Öztürk ile 50 m2 isimli Netflix dizisinden sonra bir kez daha başrolde buluştu. Ancak ikilinin hayranlarını çok heyecanlandıran Sıfırıncı Gün dizisi, düşük reytingler aldığı için 6. bölümü yayınlandıktan sonra ekrana veda etmiş olacak.

Aybüke Pusat hayranları da ünlü oyuncuyu aksiyon sahneleri ile bir daha ne zaman ekranda görür, kimse bilemez.Kaynak